Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy etetitek meg a babat ha...

Hogy etetitek meg a babat ha nemtudod megmelegiteni a tapszert es ehes a baba? Legyszi, valaszokat!

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 2 hetesek es 1 naposak vagyunk de mennem kellene bevasarolni es a gyerekorvoshoz is hogy irassak a picinek tapszert, mert sajnos nincs tejem.. :((

Es kb 20 perc mire be gyaloglunk a varosba es meg itt is ott is telik rajtunk az ido.. es ha ehes a pici.. ilyen hidegben akar h meg melegitem a tapszert neki, kifog hulni.. mit tegyek h ha ehes lesz az uton?


Legyszi valaszoljatok!

Koszi elore is a normalis valaszokat!! :)


2014. nov. 26. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi korában én volt, hogy megetettem indulás előtt teljes adaggal és hazáig kibírta, volt, hogy az útra (autóban) termoszban vittem a meleg vizet és kutyultam ki útközben tápszert, volt, hogy bekeverve vittem magammal és be volt csavarva pulcsiba az üveg a táskámban. Éppen langyoska, de még nem jéghideg volt, amikor oda kellett adnom, nem bírta ki hazáig. Olyan is volt, de már nagyobb korában, hogy elcsúsztunk az autópályán dugóban és kénytelen voltam hideg ásványvízzel bekeverni, mondjuk akkor nyár volt, nem 5 fokos volt a víz a kocsiban. Egyikért sem panaszkodott.
2014. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nincs termoszod alufoliaba meg egy konyhatuhaba betekered a.fotro vizet, 40percig az is kitart, eleg melegen tartja ha szukseg lenne ra.
2014. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én is termoszban vittem a vizet! :)
2015. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!