Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hetes babám Hipp Ha tápszer...

10 hetes babám Hipp Ha tápszert kap újszülött kortól. Úgy veszem észre, hogy nem lakik jól rendesen mert elég sűrűn kér enni. Lehet neki adni 1-es tápszer? Bár az 4-6 hónapos kortól adható.

Figyelt kérdés
Tejem még van és ha úgy veszem észre,hogy nem elég neki,akkor kap tápszert.
2015. júl. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább tedd gyakrabban mellre.


Nem véletlenül 4-6 hónaposoknak van az 1-es tápszer.

2015. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 9 hetesem van en csak szoptatom.

Csak erdeklodnek, hogy te mibol veszed eszre, hogy nem eleg neki es milyen gyakran ker enni?

Az enyem nappal 2-4 orankent ker enni, ejjel van egy hosszabb szunet, 5-6 oras, a maradekban 2-3 orankent ebred. Mostanaban szopas vegen sir, (akar feloraig is szopik) ezert arra gondoltam, talan nem lakik jol...ezert kerdezlek.

2015. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én abböl gondoltam,hogy nem elég neki a tejcsi,hogy hosszas szopizás után már nagyon erőteljesen és idegesen szìv és sír.Ha ezt tapasztalom,adok neki tápszert és annyit eszik amennyi még jól esik neki.De éjszaka elég neki csak a tejcsi ciciből.De az is lehet,hogy a pocija fáj.Van sok tápszeres baba és ők is felnőttek.Hozzá kell tennem,hogy a 9 éves nagylányom 2 éves koráig szopizott.
2015. júl. 30. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nem leszel attól kevesebb és rosszabb anya mert tápszert kap a baba.A baba a legfontosabb,hogy lakjon jól és érezze jól magát.
2015. júl. 30. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is anyatejes+tápszeres a kislányom, 5 hónapos.

Ő is HIPP Combiotic HA1-et eszik, de volt, hogy sima 1-est vettem, mert nem volt a hipoallergén.

Semmi különbséget nem tapasztaltam!

Egy időben nekünk is volt ilyen, hogy folyton éhes volt, akkor még Milumilt evett.

Elméletileg 3 hónapos kör körül van egy növekedési ugrás, nálunk is akörül kezdődött ez az időszak, és kb 2 hét alatt véget is ért.

Addig 120ml volt az adagja, de megemeltem 150 ml-re,és minden oké volt. Most megint csak 120-at eszik egyébként, és minden oké.

Lényeg a lényeg, szerintem inkább csak növekedési ugrás, mert elég tápláló a HIPP. :)

2015. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!