Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Humana baby fit vélemények?...

Humana baby fit vélemények? Bukós babáknak bevált? Székrekedés volt tőle? Könnyű elkészíteni? Nem csomosodik?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be bukásra. Ömlött ki a gyerek száján. Elkészíteni is utáltam a Humana tápszereket, mert 70 fokos víz kell hozzá. Amíg hűlt, addig üvöltött a gyerek.
2015. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy beletöltöttem a cumis üvegbe A tápszert, bele nutritont, azzal sűrítettem. 40 ml-ig forró víz, utána hideg víz mondjuk 100ml-ig. A hideg természetesen már egyszer felforralt, lehűtött hideg vízbvol. A A hideg hozzáadása előtt összeráztam alaposan, majd végén is, nem volt így csomós.
2015. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Amugy neked mi vált be bukásra?
2015. dec. 14. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Kipróbáltunk vagy 7 féle tápszert, de csak a Milumil Ar optima maradt meg a lányunkban. Attól viszont szorulása volt. Bár ő most, 3 évesen is szorulásos, pedig már rég nem kapja azt a tápszert.
2015. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi azt vettük, refluxos volt lányom. Imádtam! Ízesített, nem csomósodik, nem bukott tőle a lányom és árba is nagyon jó!
2015. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
nekünk mióta használjuk 1 hete pont ma ,azóta napi 2 -3 széklet nem hasfájós azóta nagyon izlik neki kellemes krémes állaga van és mondta a doktornő hogy hízik a bba tőle a babán por miatt ,jobban tűr vele többet pihen alszik mint az anyatejtől ,de hogy 70 fokra kell melegíteni azt énsem tudtam ,meghát hogy tudnám mikor pont 70 fok ?...mi forralt viz természetesen kellems hőfokos vizben oldjuk rázzuk mint az örült :)
2015. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is Humana tapszert hasznalunk.sok felet kiprobaltunk nagyon nehezrn fogadta el a tapszereket mi rizsel suritsuk.de normal a szeklete napi3szor is van.
2015. dec. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!