Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil Peptitől milyen színű...

Milumil Peptitől milyen színű a babád széklete?

Figyelt kérdés
Átnéztem 2x is a dobozát de nem találok rajta semmit ezzel kapcsolatban.
2016. márc. 26. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom olyan mustár. Legalábbis nekünk. 6 hetesek vagyunk.
2016. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az én babámnak nagyon sötét zöld. Széklettenyésztés úgy is lesz mert 5 hónapos, 4 hónaposan látszólag elmúlt a hasfájás és megint elkezdett puffadni pedig nem tápláltam még hozzá. Az orvos ezt írta fel és kért széklettenyésztést is most azóta izgulok, hogy mi baja lehet. Így meg most főleg, bár ez a sötétzöld a tápszerváltás óta van pont.

Volt ilyen sötétzöld kakija a Beba HA Sensitive tápszertől is de annak ez szerepelt a dobozán, ezen meg nem látom.

2016. márc. 27. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen mi is a Bebával kezdtük, és nekünk is olyan nagyon sötét zöld volt tőle. amióta ezt eszi azóta nem.
2016. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekünk volt közte egy Humana GI tápszer és attól sárga lett most meg ugyanolyan sötétzöld, mint előtte volt.

Bár éles az ínye nem tudom fogzástól lehet-e ilyen. A széklettenyésztésből úgyis kiderül mondjuk mennyire normális de a hosszú hétvége miatt még csak ma dobtam be..

2016. márc. 29. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Van valami oka a széklettenyésztésnek, vagy csak a tápszerválás miatt csinálod meg ? (Ugyanaz vagyok aki eddig is írt)
2016. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hasfájás miatt kérte az orvos. Korábban enyhült neki sokat aztán most olyan durva lett mint pár hetesen. De húgyúti fertőzés az oka.

Széklettenyésztés eredménye még nincs meg.

2016. márc. 31. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Mihamarabbi gyógyulást! :)
2016. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük, mára már semmi baja, 2 fogacska is kijött azóta, valami vírust is összeszedtünk ahányan vagyunk, a vizelete tegnap lett kontrollálva, hála az égnek negatív.

A kaki meg valahogy sárga lett...

2016. ápr. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!