Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5 hetes tapszeres babamnak...

5 hetes tapszeres babamnak eves kozben fajdul meg a hasa, egyre kevesebbet eszik. Volt valakinel hasonlo helyzet?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk,sajnos itt a doki nem igazan foglalkozik a dologgal amig a baba egy kicsit is hizik.

Nagyon nehezen kakil,2-3 naponta is legtobbszor csak szelcsovel sikerul,de a pukikert is nagyon megkuzd szegenykem. Eteteseknel elkezd enni es 50-60ml utan elkezd sirni,megfesziti magat,huzogatja a labat es nem eszik tovabb. Bufiztetem tobbszor eves kozben,tornaztatom, neha kicsit megnyugszik es eszik meg par kortyot,de messze nem annyit mint kene. Egy ideig jol evett,de a szekrekedes es a bore miatt (piros pottyos) doki mas tapit irt fol. Aztan az sem valt be,kaptuk az ujabbat. Az volt a legrosszabb,alig ette,igy visszatertunk az elsohoz.

Lehet a sok valtas miatt van rosszul?

3 napja Espumisant is kap,egyelore nem veszem eszre a hatasat.

Teljesen kesz vagyok mar,nem tudom mit csinaljak,remalom minden etetes,mert tudom hogy jon a hasfajas. Van hogy megfajdul eves kozben es csak 2 ora mulva nyugszik meg. Ez leginkabb este van.


2016. ápr. 3. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejalapú tápszert kap? Lehet, hogy az a baj.
2016. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eloszor Aptamil (Milumil) first tapit evett. 2,5 hetesen valtottunk Peptire,ezt 8 napig ette,ekkor evett a legjobban. Mikir mentem ujat foliratni kozolte a doki,hogy ezt nem tudjak mar folirni,de ir egy hasonlot. Ez a Similac volt. Utalta a babam,nem ette,ket nap mulva valtottunk Milumil Pregaminre,de abbol is egyre kevesebbet evett,4 nap utan tertunk vissza az elso tapira. Szoval azota romlik a helyzet,hogy a Pepti helyett a Similacot kaptuk. Akkor egy het alatt kapott ket tapit es tertunk vissza a regire ami azon a heten a harmadik volt. Azt most 5 napja eszi,de a mennyiseg napi 100-150-el kevesebb mint amennyit korabban evett a Peptibol.
2016. ápr. 3. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Közérzete milyen? Nyűgős, sírós?
2016. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem faj a poci akkor jol elvan. Sokat alszik,nezelodik ha ebren van.
2016. ápr. 3. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni, hogy nem e a tejalapú tápszer miatt van. Sajnos nem tudom, hogy amiket leírtál tápik, azok olyanok e. Megkérném az orvost, hogy nem e tudna ez irányú vizsgálatot kérni, vagy próbának írna e fel nem tejalapút. Vagy ha nem is ír fel, akkor vény nélkül megvenni, és kipróbálni, hogy azzal mi a tapasztalat.
2016. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Peptit itthon lehet kapni vény nélkül. Ha ott is lehet, akkor vegyél egy dobozzal, próbáld ki, és ha beválik, akkor ragaszkodj az orvosnál ahhoz, hogy ezt írja fel. Olyan nincs, hogy egyszer fel tudja írni, 8 nap múlva meg már nem...
2016. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!