Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3,5 hónapos tápszeres babának...

3,5 hónapos tápszeres babának nappal hány óránként kell ennie?

Figyelt kérdés
A fiam nagyon sokszor evett, 2 óránként etetni kellett, így napi 8 étkezése volt. Nagyon hirtelen, egyik napról a másikra elhagyott 3 étkezést, így csak napi 5-ször eszik, van, hogy 4 órát is kihagy egy-egy etetés között. (Az éjszakát pedig evés nélkül végigalussza, kb 10-12 órát). Ennyi idősen milyen gyakran kell ennie? Hány órahossza az, amit ha nem kér enni, megetessem?
2016. júl. 8. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelően gyarapszik, ne etesd többször, ő majd jelez, ha éhes lesz. A töméssel egy normál gyarapodású babánál csak rossz szokásokat alakítasz ki.
2016. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igény szerint etettem mind a 3 gyereket.kettő tápszeres volt.
2016. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nem újszülőtt már, nem kell non-stop ennie! Tápszeres kisfiam hathetes korában kezdett hatszor enni naponta, ez hamar lecsökkent ötre és most is ötször eszik, hamarosan fél éves. Én két dolgot figyeltem, elsősorban a gyarapodását, másrészt néha kiszámoltam, hogy kb. a súlyához megfelelő mennyiségű tápszert eszi-e.
2016. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!