Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért van még mindig ennyi...

Miért van még mindig ennyi rosszindulatú, kötekedő itt (is)?

Figyelt kérdés

Tehát külön le lett választva egy kategória TÁPSZERES TÁPLÁLÁS cìmen.

Minek jönnek mèg mindig ide és ugatnak bele cinikus megjegyzèseket, miszerint az anyatej a legjobb, nem a $zar tápszer?

Ez alap, amivel mindenki tisztában van szerintem, ès a többség nyilván nem jókedvèben ad tápszert, hanem muszájból.

Meg táposnak nevezik ezeket a babákat...


Ezekkel erősítik a sikertelensèget azokban, akik nem önszántukból döntöttek ìgy.

(Aki igen, azt meg úgysem fogja érdekelni, de itthon nem ők vannak többségben.)


Vagyis akit alapból nem èrint a tèma, annak nem örülnie kène inkább, hogy tud szoptatni, ahelyett, hogy beleüti az orrát olyanba, amiben abszolút nem kompetens?



#tápszer #kényszer #Kötekedès
2017. jan. 8. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Epp maguk a tapszerrel etetok irjak nem is egyszer egy nap, hogy tap...Ha kijavitjak oket, meg ok haborognak.

Sokkal tobbszor szoljak le a szoptato anyakat. En ezert csak szokoevente irok ide.

2017. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De gyanìtom, aki kimondottan, konkrètan ebben a kategóriában ìr, az tapasztalatot, tanácsot kèr TÁPSZERREL TÁPLÁLÁSSAL kapcsolatban. Vajon aki sose kényszerült rá, az érdemben hozzá tud szólni? Nem hiszem...
2017. jan. 8. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván igazad van, de ezen kár rágódni. Nem szabad vadidegenek véleményét ennyire a szívünkre venni, ez a megoldás. Sem ebben a témában, sem másban.
2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanmàr, mindenbe belekötnek az emberek. Nem csak itt a való életben is. :D

Ha van sapka, ha nincs sapka esete.


Amúgy abban igazad van, hogy mindenki aki szoptat örülhet. Nekem is sikerült 10,5 hónapig szoptatni a fiam és nagyon büszke voltam és elégedett. Pedig volt hàtrànya is a szoptatàsnak. Aztàn egyszer csak nem fogadta el a fiam. De utána se a lefejt tejet, se a tápszert.... kibuktam. De csak mert hirtelen jött. Aztán elfogadta a tápszert egy jó hónap után. Örültem ennek is. Megvan az előnye, hogy nem kell 2 évesen leszoktatnom a ciciről pl. De elmondom mindenkinek aki tápszerez, hogy előttük is le a kalappal. Mert mi most olcsón megússzuk, de aki az elejétől azt ad....huhhh nem kevés pénz megy el. Na meg éjszaka kényelmesebb a szoptatàs, plàne ha nem mindig ugyanakkor kel a baba, mert csak mellre rakod. De ha tàpszeres, akkor van sokszor ordítàs még elkészül a kajcsi, még akkor is ha gyors az anyuka. :D

Szóval szerintem mindenki előtt le a kalappal, akàr tàpszerezi, akàr szoptatja a babàt.

2017. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Más kategóriákban, interneten kívül is állandóan ez van. És azért ok h nem kell vele foglalkozni, de ha egyszerűen zavaró, nehéz nem fenn akadni rajta.

Minden témában van ilyen, én pl. okostelefonról kérdeztem és jött a nagyokos, hogy minek az, hülye vagy.

Más szárítógépről kérdezett, ő egyenesen lusta és hülye volt...

Csak azért írom ezt, mert ez valami jellembeli torzulás lehet egyeseknél, és mindenhol megtalálható. Azon kívül, hogy nem foglalkozunk velük mást tényleg nem lehet csinálni:(

A kersztfiam is és a nővérem kisfia is "tápos", szerintem manapság már az a ritkább, ha valaki végig tud szoptatni..

2017. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is találkozom ezzel más témakörben is.

(Nagyon elvonatkozik tudom, de a HOMOSZEXUALITÁS is külön kategóriában van, és mèg mindig megjelennek a mocskolódások heteróktól... Bár ez mondjuk nem èrint.)


TETOVÁLÁS tèmakör szintèn elszeparált kategória, mègis mennek sokan oda ítéletet hirdetni.


Egyébként a nagyobbik lányommal (most 7 èves) végigmentem ezen, depressziós voltam a szoptatás-téma miatt, hogy a csapból is ez folyt, ès mèg a környezetemben is hallgatnom kellett állandóan, hogy xy szopik mèg mindig ès milyen jól fejlődik, meg nem beteg stb. Ha belefeszültem, sem volt hajlandó a lányom szopni, sírt, ordìtott, elfordìtotta a fejèt.

3 hónapig fejtem, mellette tápszer, dzalatt persze próbáltam szoptatni, de nem ment, a tejem csökkent, majd el is fogyott...


Aztán tavaly megszületett a pici. Stresszeltem előre a szoptatás miatt... Na az első hèten pótlásként kellett tápszer, míg be nem indult a tej, mert brutál étvágya volt már 1 naposan is. De a szoptatással nem volt problèma, kis szivattyú, ha rajta múlna, állandóan cicin lenne, ès kétlem, hogy azért, mert kevès a tej, mivel 8500 g a gyerek.


De én nem köpködök senkire, inkább értékelem, mivel végigjártam a másik utat is.

2017. jan. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!