Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ha a Milumil Sinemil tejpépet megkóstolom,akkor hányás hasmenés a vége...komolyan,egy fél babakanállal ettem belőle...
2017. jan. 10. 21:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak mielőtt a baba eszik belőle,megkóstoltam. De tuti ettől,ez már a 2. eset...lehet valami vitamintól,ami benne van? A kislányomnak nincs tőle baja
2017. jan. 10. 21:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nincs rossz íze, a babám is szerette, én is kóstoltam. Nincs az az étel szerintem, ami fél babakanál mennyiségben ilyet tudjon okozni egy felnőttnél. Pláne egy totál hipoallergén pép. Más lehet a ludas. 😊
2017. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta még egyszer előfordult. de most a babám hányt 9x tőle! A sürgősségin töltöttük az éjszakát...előtte semmi baja nem volt, megetettem este, és utána egy órával kezdett hányni, álmában! Még jó, hogy ott volt velem...meg is fúlhatott volna, ha akkorra már átviszem az ágyába...



Valami nem volt 100-as azzal a péppel, a férjem azonnal kidobta. Pedig betartottuk a 2 hetet, bőven, pár napja volt az a zacsi bontva...

2017. febr. 1. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!