Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tegyek; hogy elfogadja a...

Mit tegyek; hogy elfogadja a tápszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sajnos úgy alakul; hogy vastagbél tükrözésre kell mennem.Van egy 6hós babám aki csak anyatejes.Kóstoltattam már ezt azt; de semmi nem jött be eddíg neki 😞.Na most ehhez a vizsgálathoz hashajtózni kell keményen meg kábítást is szeretnék majd kérni.Ez idő alatt nem lehet szoptatni( ez kb 2-3 nap)Viszont a babám nem fogadja el a tápszert.Tudom mert volt hogy kórházba kerültem és a gyerek 24 órán át nem volt hajlandó az égvilágon semmit elfogadni.Még a vizet sem...Aggódom..és nincs ötletem; hogyan olghatom meg ezt a problémát! Segítsetek kérlek!
2017. jan. 11. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor lesz a tükrözés,de addig szoptatás után nem tudnál fejni,amit utána lefagyasztasz,és azokon a napokon használod?
2017. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah igen az lemaradt...sajnos annyit nem tudok fejni; pont csak kb egy evésnyit; de van; hogy annyit sem.Egyszerűen valahogy nem akar engedelmeskedni a mellem a fejőpumpának.
2017. jan. 11. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát egy végbéltükrözés miatt nem marad ki szerintem 2-3 nap. Nekem előző este kellett valami hashajtó löttyöt meginni, utána kaptam pár beöntést reggel a kórházban, kb. délután 1-kor már ehettem. Szóval en inkabb 1 nap kimaradást saccolnék.

Kezdd el már most a fejést, időben...ha 20-30 ml-t kifejsz szoptatások után, már az is jó, ha lefagyasztod. Hany nap múlva lesz a tükrözés?

Este meg kanállal lehet esetleg Sinlac-ot, vagy Sinemil-t próbálni. Vagy esetleg pohárból, vagy kanállal a tápszert?

2017. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont egy hét múlva ..Anyatej gyülytő zacsit hol kapok?Gyógyszertárban vagy dm- ben? Hol érdemes venni?Akkor elkezdenék fejni.Nagyon fájdalmas egy ilyen tükrözés?Rendessen érzed ahogy megy fel a cső? Ez a másik ami aggaszt 😞
2017. jan. 11. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Vastagbél tükrözés lesz; nem végbél( bár csak annyi lenne)
2017. jan. 11. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ismét. Bocs, elolvastam...vastagbélhez valóban nagyobb "takarítás" kellhet. :-( Érezni szerintem semmit nem fogsz, ha kábítanak...én legalábbis a végbéltükrözésből semmit nem éreztem. Az utolsó kép, hogy felfekszem az asztalra...a következő meg, hogy kerekesszékben tolnak ki...utána meg, hogy fekzem egy ágyon. Altájon utána sem éreztem semmit.

Anyatej gyűjtő zacsi szerintem gyógyszertárban tuti van, nem rémlik sajnos, hogy az előző gyerkőcnél hol vettem.

2017. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3- as; köszönöm szépen az infókat! Remélem a gyerek megissza majd a fagyasztottat is..ha nem..éhes lesz..
2017. jan. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!