Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen a zsírfényű széklet?...

Milyen a zsírfényű széklet? Elég büdi a kaki és vannak benne kis fehér ikra szerű valamik. (2hónapos baba)

Figyelt kérdés
Baj van?
2017. febr. 2. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem bélféreg?
2017. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy!
2017. febr. 3. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nincs gond. Neha az en fiam is hasonlot produkal. Szinten 2 honapos.
2017. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy még szokja a gyomra a sokszori tápszer váltást?Nagyon büdi a pukija is!Mindegy 2hét múlva viszem oltásra akkor viszek a dokinak csomagot a pelusba!:-D
2017. febr. 3. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő emésztetlen. Amikor anyatejes volt abban is làttam mióta tàpszert kap kiegészítésnek ebben is. Sztem ez miatt ne aggódj. Az anyatejes nem volt büdös a tàpszeres az
2018. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!