Meddig evett éjjel is a tápszeres babád?

Figyelt kérdés
Az enyém 9 hónapos, lassan 10, de még mindig igényli az éjjeli adagot...tejpéppel gazdagítok neki minden egyes étkezést nap közben, egyébként is 6-szor eszik napközben, és emellett még éjjel is kéri...próbáltam hogy vizet adok, és úgy altatom vissza, de akkor óránként ébred...ha tápszert adok, egyszer kel és utána alszik reggelig...nem is lenne ezzel baj, csak lassan kint vannak a fogacskák, azoknak ugye nem a legjobb, ha fogmosás után tápszerezik, meg a pelus is alig bírja már.
2017. júl. 3. 14:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
06.00kor kel, 220 ml tapszert iszik...aztan 9.00 150 ml gyumolcs zabbal es sinlac porral...aztan 11.30 korul eszik zoldseget hussal sinlaccal. Ez is kb 150 ml. Aztan 14.00 vagy tapszer vagy gyumolcs-sinlac, minimum 200 ml...aztan 17.00 zoldseg husival.vagy gyumolcs de mindenkepp sinlaccal....150-200 ml....este 20.00 270 ml tapszer. Es mindezek mellett elmajszol egy fel kiflit a nap folyamán....es akkor mindezt lecsapatja ejjel 260 ml tapszerrel....7 kgos kislany...9 hós.
2017. júl. 3. 22:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Van étvágya a kiscsajnak:)))


Előkerestem a régi füzetet, hogy megnézzem mennyit evett a lányom ilyen idősen.


Reggeli 7 körül: túró gyümölccsel vagy kifli+sajt, bundáskenyér...

Tízórai 10 körül: joghurt, kefír vagy egy paradicsom vagy gyümölcs

Ebéd délben: főzelék hússal vagy sűrű leves

Uzsonna: 4 óra körül: tejpép, gyümölcs, avokádó

Vacsora: 8-kor 2dl tápszer


Esetleg próbáld meg növelni a szilárd étel mennyiségét a tápszer helyett.

2017. júl. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mármint a pép mennyiséget? Annál szilardabbat még nem nagyon tudok adni mert nincs még foga...amúgy a tápszer laktatobb vagy a zoldseg/gyumolcspép?
2017. júl. 4. 09:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Félre értettem a tápszert. Azt hittem, hogy az híg, de most látom, hogy pép.


A változatosság miatt én inkább a főzeléket adnám nagyobb mennyiségben a pép helyett. A gyümölcs gyorsan átszalad az emberen, az inkább desszert.


Húst nem adsz még? Én megfőztem répával, krumplival, hagymával, petrezselyemmel (ízletesebb, mint magában főzve) egy egész csirkemellet, leturmixoltam és diónyi adagokban lefagyasztottam. Így bele lehetett keverni bármilyen főzelékbe és fog nem kell hozzá.

2017. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehohynem. A deli zoldsegbe mindennap lerul 2 jegkockanak meggfelelo hus....
2017. júl. 4. 18:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg vacsira is.


Lehet, hogy peched van és meg kell várni, amíg "jól lakik" a kis huncut:)))

2017. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!