Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Pregomin vagy pepti tápszer?...

Narancs223 kérdése:

Pregomin vagy pepti tápszer? Tapasztalat, vélemények?

Figyelt kérdés
2hónapos kisfiam nagyon megszenvedi a kakilást, csakis segítséggel megy neki egyedül nem.., több orvost kérdeztünk.ajánlgattak mindenféle tápszert végül eljutottunk oda hogy egy gasztros doki azt javasolta hogy még próbáljam a mostanit ugy egy hétig hogy kamillateát adok neki minden nap, na.ennek az a vége hogy görcaöl és a végén a szélcsővel.könnyebben.kijön és mondta ha ez se arat sikert akkor ezt a tápszert ajánlotta hogy vagy ez vagy az, ezért kérdezem a tapasztalaitokat mert már nagyon nagyon elegem van... 😕

#választás #tápszer #nem kakil a baba
2019. febr. 9. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden babának más válik be. 1. gyerek kapta mindkettőt, előbb a Peptit, utána a Pregomint, a Pregomintól végre 7 hónapos koraban elmúlt a hasfájása. Tejallergiás volt 3 éves korig, a laktóz is gond csak az azóta is.

A kicsinél Pepti kimaradt, Pregomin nem segített, a Neocate vált be. Ő már 1 évesen kinőtte a tejfehérje allergiát és nem is laktózérzékeny.

Igaz náluk hasmenés volt főleg első gyereknél. A kicsi inkább hajlamos székrekedésre, de neki meg a nutriton okozta, refluxos volt mindkettő és azzal sűrítettük a tápszert.

2019. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk a kamillatea úgy vált be,h cukrosan adtam neki,jó melegen reggel éhgyomorra,aztán utána evett tápszert. Kb.30-40ml-t adtam,utána pedig a tápit,azt is jó melegen. Mert a meleg beindítja a bélműködést. A kamillateát pedig úgy csináltam,h 1dl vízhez egy jó teáskanálnyi cukor. Aztán pár nap után már csak heti 2x adtam teát. Ha így sem ment a dolg,akkor laevolac szirupot tettem a tápiba reggel.
2019. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk az a bajvége hogy nem akarom folyamatosan ilyen dolgokkal tömni, mert csak átmeneti megoldás minden a lawvolac a kamilla a szélcső.... 😕😕😕sosw tud magától kakilni...
2019. febr. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!