Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel növelhető a teherbeesés...

Mivel növelhető a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/592 anonim ***** válasza:
90%

Egyre több új szert fedeznek fel, mellyel a párok termékenységét segítik elő. Újabban a viagrát tesztelték nőkön, pozitív eredménnyel, ugyanis a vékony méhfal miatti meddőségen 75 százalékos eséllyel már segíteni tudnak. Ha azonban nem szeretnénk újabb felfedezésekre várni, próbálkozhatunk természetes módszerekkel.


Férfiaknál, s nőknél egyforma arányban fordul elő a meddőség, és sok esetben mindkét fél hozzájárul a gyermektelenséghez. Tudjuk, hogy már évszázadokkal ezelőtt is akadtak hasonló párok, így az akkori módszereket is figyelembe vehetjük. Legyen szó masszázsról, gyógynövényekről, vagy akupunktúráról, érdemes egy próbát tenni mielőtt költséges eljárásoknak veti magát alá a pár bármelyik tagja.


Sok esetben a stressz, vagy a helytelen életmód, esetleg a párkapcsolat hiányosságai (kevés beszélgetés) miatt késlekedik a gyermekáldás. Érdemes tehát mindenekelőtt a helyes táplálkozásra, rendszeres (közös) testmozgásra sort keríteni, elhagyni a rossz szokásokat (kávé, dohányzás).


Próbálkozhatunk potencianövelő szerekkel, ezek többsége ugyanis nem csupán vágyserkentő, hanem a termékenységet is segíti.


Fogyaszthatunk ginsenget, illetve a perui maca gyökeréből készült táplálék kiegészítőket.

Gyógynövényeket kedvelők cickafark- és palástfű teával próbálkozhatnak, illetve kipróbálhatják a fehér fagyöngy frissen nyert levét.

A hamis egyszarvúgyökér az indiánok termékenységnövelő szere, mely szintén segíthet.

A romániai Medve-tóról is sok jót hallhattunk már; a mellette található gyógy szanatóriumban hatékony és természetes módszerekkel serkentik a termékenységet.


A legfontosabb, hogy a helyes életmód kialakítása, és a homeopátiás szerek megválasztása során ne egyetlen dologra koncentráljunk (alacsony spermiumszám, endometriózis), hanem teljes szervezetünket regeneráljuk. Ehhez több helyen is kérhetünk segítséget, részt vehetünk intim tornán, illetve beszerezhetünk szakkönyveket, vagy kérhetjük természetgyógyász segítségét is. Maria Treben könyvei a gyógynövények megismerésében nyújtanak segítséget, Aviva Steiner peteérést serkentő tornájával kapcsolatos információt pedig Az Aviva módszer, S.O.S Nőknek első és második kötetéből kaphatunk.


A természetes módszerek nem mindig vezetnek eredményre. Semmiképpen nem szabad kihagyni a fontosabb vizsgálatot, hogy megtudjuk, mi okozza a meddőséget. A homeopátiás szerek, speciális tornák kiegészítő kezelésként is alkalmazhatók, és sokszor a gyermekáldásról lemondott nőknek is segítenek. Érdemes egy próbát tenni!

2006. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/592 anonim ***** válasza:
88%
Én a teherbe esés előtt 4-5 hónappal leszoktam a kávéról és elkezdtem szedni a Maternát. Peteérés előtt pedig pár nap no szex.
2007. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/592 anonim ***** válasza:
92%
Már a baba tervezésekor át kell térni az egészséges(ebb) életmódra az anyának és az apának is! Nincs dohányzás, alkoholfogyasztás csak alkalmakkor, több zöldség, gyümölcs! Szerintem nem árt, ha egy multivitamin kúrát is beiktat az ember, ha az étkezése nem megfelelő! Úgy tudom, hogy a pisztácia megnöveli a spermák mennyiségét, a szauna pedig csökkenti! A teherbeesés előtt már el kell kezdeni 1-3 hónappal a folsav szedését!
2007. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/592 anonim válasza:
88%
A folsav vitamin növeli a teherbeesés esélyét! Ez egyébként a magzatvédő vitaminok legfontosabb eleme is. Tök olcsón hozzá lehet jutni.
2009. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/592 anonim ***** válasza:
64%
Sex-sel.
2010. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/592 anonim ***** válasza:
78%

Ebből is látni, hogy valóban ez az első kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sitemap__1

2011. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/592 anonim ***** válasza:
76%

Hű, akkor már én is írok, nehogy már ne kommentáljam a legelső kérdést!xD Háhhá, meg vagyok váltva!:D

Na, de hogy ne legyen teljesen OFF: Lehetőleg minél többször beléd kell élveznie a csávónak.:D

2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/592 anonim ***** válasza:
63%
de jó
2011. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/592 anonim ***** válasza:
81%
nemsemmi.Irtam az elso kerdesre.
2011. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/592 anonim ***** válasza:
81%
Sok-sok szexel! Én is írtam!!!
2011. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!