Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy teherbe estem egy ilyen eset után? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nos sokan mondták hogy kicsi a valószínűsége hogy teherbe estem, de én nem tudom magam lenyugtatni, tehát megkérdeznélek titeket is. Közösültem egy fiúval, aki először óvszer nélkül tette be, majd felhúzta az óvszert, de nem teljesen. Ezután így szeretkeztünk, hogy nem teljesen volt rajta az óvszer, majd mikor oda értünk kivette, és nem bennem ment el. Amitől én félek: Mi van ha előváladék jutott belém? Le is csúszhatott az óvszer, és az előváladék is kijuthatott akár az óvszeren kívülre, főleg hogy az elején abszolút nem is volt rajta. A ciklusom 22. napján volt egyébként, tehát elméletben nem sok esély van teherbeesésre, de van amikor késik, tehát az ovulációs/termékeny napok is tolódnak. Szerintetek mennyi esély lehet rá? Csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív, de a teszt úgysem mutatja ki ilyen korai állapotban a terhességet. Kérlek segítsetek a tanácsaitokkal! Előre is köszönöm!:)

2019. aug. 16. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Felhúzta, de nem teljesen? Az milyen? Amúgy az előváladéktól Simán lehetsz terhes ,máskor inkább na rakja be gumi nélkül,ha pedig gumit húz nézze meg a használati utasítást és rakja fel rendesen ne csak félig...ha késik tesztelj .
2019. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem az egész nemi szervére húzta fel.
2019. aug. 16. 18:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy? :D
2019. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nem teljesen felhúzást nem tudom vizualizálni 😂
2019. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Felcsapta a végére sipkaként?
2019. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tövig, hanem kb a makk után kicsivel, na addig húzta fel! Ezért félek, hogy kicsúszhatott közbe valami..
2019. aug. 16. 18:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol tanulta vagy ki mondta neki hogy így kell?
2019. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nem tudom🤷🏽‍♀️
2019. aug. 16. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Huuuu, azt hiszem ez a kapcsolat nem lesz tartós. 😄 bocsi
2019. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolat, hanem inkább a teherbeesés valószínűsége érdekel:)
2019. aug. 16. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!