Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek ilyen...

Szerintetek teszteljek ilyen görbével?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy teszteljek-e. 25 naposak a ciklusaim. Az előző ciklusban így alakult a hőm: [link]

Most azonban ilyen a görbém: [link]

Szerintetek van ok reménykedni? Teszteljek?


2010. júl. 16. 06:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül,de ne légy csalódott,ha negativ,de szerintem elég babás
2010. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem baba gyanús a göbéd.

Én bíztos nem bírnám ki teszt nélkül. Én már ma reggel megcsináltam volna a helyedben.

De hát én ilyen türelmetlen vagyok.

2010. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy ma reggel csinálok. Csak az a gond, hogy már elmentem WC-re, tehát nem reggeli első vizelet lesz. Azért csináljak?
2010. júl. 16. 07:24
 4/14 anonim ***** válasza:
14. dpon vagy, én csinálnék kicsit később mondjuk egy Qupido-t, vagy valami más nagyon érzékenyet. Múlt hónapban ilyenkor már csökkent a hőd. Nagyon szorítok, szerintem ez simán lehet baba. Majd írd meg:)
2010. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szia!


tegnap 15. dpon nem első vizeletből, hanem 2.-3.ból "hirtelen felindulásból" készített tesztem erős +. úgyhogy nem sokat befolyásol, hogy nem az első.


és jól alakul a görbéd :) baba gyanús :)

2010. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

25 napos ciklusnál én még nem tesztelnék. Várj egy-két napot, és ha még mindig magas a hőd, akkor tesztelj.

Az első terhességemnél már 2 nappal utána erős pozitívat mutatott.

A másodiknál 2-3 nap után még negatívot mutatott, és 1 hét múlva gyengén pozitívat. Akkor is a kukából szedtem elő a tesztet (Gabriel), hogy hát nem lehet negatív, hiszen nem jött meg. Legalább 10 percig ne dobd ki a tesztet!


Ja, és ha negatív lesz a végeredmény, ebben hónapban én sűríteném a 18-as karikákat:))) Minimum 48 óránként a mensi utáni 5. naptól a ciklus végéig.


Sok sikert!

2010. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon baba gyanus, szívből drukkolok Neked :)
2010. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12. Dpo-n vagy, mert a gép nem jól húzta be, kicsit később volt az ovud.

Tesztelhetsz, ha van valami sztem ki fogja mutatni.:) Szorítok!:)

2010. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is baba gyanús ez a görbe! :D Én már a 9.dpo-n délutáni pisiből teszteltem halvány pozit, sztem te is nyugodtan ellőhetsz egyet. :)) Megy a drukk ezerrel, írd meg mi lett! :)))))
2010. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teszteltél???

Nagyon kíváncsi vagyok!!! :-)

2010. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!