Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vag. UH-n voltam: Az uterusban...

Vag. UH-n voltam: Az uterusban jel. Grav. Nem látható, endometrium 8mm, doglasban folyadék nincs. Adnexumok vetületében kóros nem látható. BHCG 467 Véleményt szeretnék kérni ezügyben?

Figyelt kérdés

Előzmény: mensi júli. 6-án, rendesen időben, normálisan megjött. Elmúlt, rá két napra szex után pecsételő vérzés, alhasi szurkálások, azóta vérzés nincs, terhességi teszt pozitív. Tesztet azért csináltam a mensi ellenére, mert 2 éve volt egy méhen kívülim, ahol nem műtöttek, felszívódott, és fontos, hogy minden furcsaságra időben reagáljak.

Szerintetek mi lehet? Készüljek a legrosszabbra megint, vagy lehet egy késői ovu, ami után még egyszer megjött?


2010. júl. 16. 13:53
1 2
 1/14 eszo ***** válasza:

Hát elég érdekes..A HCG szerint terhes vagy..de a méhben még nem látható..biztosan nagyon korai volt még az uh..de szerintem a 8 mm-es nyálkahártya sem túl vastag..nem tudom..


doki mit mondott?????

2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tehát a leírás alapján, a méhben terhesség nem látható, a méhnyálkahártya 8mm-es, és még nem volt tüszőrepedésed ( mivel akkor a douglasban lenne folyadék). A többit nem tudom értelmezni, kevés vagyok hozzá. Pozitív tesztet okozhat ciszta is, azt nem találtak? Szerintem menj dokihoz mert sajnos benne van, hogy ismét méhen kívüli terhességed van.
2010. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem találták sokáig a terhességem, 5 hetes 5 napos voltam amikor a 3.doki megtalálta, természetesen magán rendelőbe, hiper super uh géppel!!! Nekem is nőtt a hcg, mint neked, naponta duplázódott, és ráfogták hogy méhen kívüli. Meg is akartak műteni, de hála istennek, elmentem magán orvoshoz, és ő kiderített mindent. A kislányom most itt hempereg az ágyamban:). A hcg szerint tuti terhes vagy, csak még nagyon fiatal a terhességed. Viszont a nyálkahártya elég vékonyka. Szerintem menj másik orvoshoz, minél előbb!!!
2010. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 eszo ***** válasza:

kedves utolsó!


azt biztosan jól tudod, hogy akkor van a douglasban folyadék, ha volt tüszőrepi??


én 5 hetes terhesen voltam uh-n..de nekem akkor sem volt benne folyadék?!

Szerintem ez nem attól van..tuti??????

2010. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 eszo ***** válasza:
bocs..közben írtak..szóval a 14:29-re gondoltam!!
2010. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál, hétfőn kell mennem újból vérvételre, majd kedden újból vizsgálatra. Nekem is fura az egész, mert rendes időben megjött a mensim, normális mensinek tűnt és mégis terhes vagyok. Nagyon félek, hogy újból méhen kívüli.

A méhnyálkahártya ahhoz képest, hogy a mensim júli 7-11 megvolt, nem vastag kicsit?

2010. júl. 16. 15:02
 7/14 eszo ***** válasza:

ahhoz képest hogy most volt menzid..nem tudom..fogalmam sincs alapból mennyi szokott lenni..de terhességhez képest szerintem vékony..nekem 5 hetesen 16,5 mm volt..csak ehhez tudom hasonlítani..


talán majd a köv. vizsgálat után okosabb leszel!

2010. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14.29-es vagyok és nekem azt mondta a nődokim, hogy ha a douglasban folyadék van akkor megtörtént a tüszőrepedés. Innen gondolom, amit írtam.
2010. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Közben érdeklődtem méhnyálkahártya ügyben, és nekem az jött le, hogy mensi után, a ciklus első felében a 8 mm kicsit vastag normál esetben. Rettenetesen félek egy újabb méhen kívülitől, és az tuti, hogy terhes vagyok, így próbálok megnyugató válaszokat találni a kérdéseimre. Na, mindegy. Holnap vérvétel, kedden doki. Majd meglátjuk.
2010. júl. 18. 11:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen! :-)
2010. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!