Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ettől terhes? A...

Lehetek ettől terhes? A barátomat kézzel elégítettem ki, és amikor a sperma már elszíntelenedett, akkor végig simítottam magam, ott lenn.

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ezt most nem kérdezed komolyan ugye!Ha ennyire felkészületlen vagy a témában akkor ne símogasd magad a pasid spermájával!
2008. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igaza volt az előttem válaszolónak!!
2008. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jolvan de enm ez volt a kérdés!Nemkell mindenkit lehurrogni!

nem igynemlehetsz terhes!

2008. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elso kettonek: ha ennyire hulye kis tapasztalatlan liba akkor minek,csinalja?
2008. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem se kell lehurrogni a másikat mindenki elkezdi valamikor a nemi életet ha tapasztalt ha nem,de ez egy fórum és ha hülyeséget kérdeznek akkor sem így kéne válaszolni.jo tényleg az olvasottak alapján tapasztalatlan de akkor se igy kéne válaszolni...ti is voltatok tizenévesek
2008. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!