Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában teszteltek...

Akik mostanában teszteltek pozitívat hogy vagytok? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én egy hete teszteltem pozit.Köszi,jól vagyok,csak a cickók nagyon-nagyon fájnak......

Most émelygek egy kicsit,meg mindjárt behányok (most ettem,azóta),pedig nem vagyok hányós!Remélem nemis leszek!

Te is pozi tesztes vagy?

2010. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia,igen:)Gratulálok neked!Még csak néhány napja teszteltem pozitívat és csak 3 napja késik,de a melleim már nagyok és fájnak,van hányinger,fáradtság,annyi tünetem van,hogy alig győzöm kapkodni a fejem,hogy mi történik velem.Remélem ez nem jelent rosszat.Orvoshoz mikor mész?
2010. júl. 17. 12:24
 3/23 anonim ***** válasza:

Sok-sok gratula Neked is!Mióta vártátok a pozi tesztet?

Mint írtam nekem egy hete késik,akkor lett pozi a teszt,és onnantól már fáj is a cicim!Kezd nőni is,vagy inkább keményedik!

Dokihoz szerintem csak hó eleje körül jutok el,mert ház felújítunk,és semmire nincs időm!

Te mikor mész,vagy voltál már dokinál?

2010. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Áá nem:)Még fel sem fogtam az egészet:)Egyelőre fekszek.Nekünk ez volt a harmadik hónap.Már elsőre összejött,de azt elvesztettük,úgyhogy most egyelőre még meg sem merek moccanni:SS Szerintem a 6. hét közepén megyek el dokihoz,ha nem lesz persze extra tünetem. Az nagyjából a jövő hét utáni hét. Addig nem is mondjuk el senkinek.Folsavat és E vitamint szedek.Te elmondtad már? Szedsz valamit?Ti mióta próbálkoztok?Vigyázz magadra!!:)
2010. júl. 17. 12:36
 5/23 anonim ***** válasza:

Kb.annyi idős lehetek,mint te... :) Mikor megyek énis kb. 6-7 hetes leszek!

Nálunk csak apa tudja természetesen,meg unokabátyjám.Ő is csak onnan jött rá,h egyiknapról a másikra letettem a cigit,és kínálgatott,elutasítottam,akkor mondta,h te vagy beteg vagy,vagy terhes..... Vigyorogtam,mondtam,h egyiket eltaláltad,onnantól tudta... Más még nem tudja.

Augusztus 20-án összegyűlik a család,ott megtudja majd mindenki!Egyszerre! :) Izgi lesz!Ha csak addig anyám,vagy anyósom,v vki hozzáértő nem veszi észre... :)

Ti mikor akarjátok elmondani?

Vigyázzatok Ti is magatokra!

2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja,igen,7 hónapja próbálkoztunk,és eddig nem szedek semmit.Idáig folyamatosan pezsgőtabiztam,néha iszok most is,de nem erőltetem!
2010. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
tök jó hogy egyidősök vagyunk:)Én is olyan augusztus közepére tervezem elmondani:)Apa nálunk is tudja,illetve anyukámnak mondtam még el,de a lelkére kötöttem hogy ne pletykáljon:)Én a kávéval vagyok úgy mint te a cigivel,egyik-napról a másikra le kellett mondanom róla,de érte mindent:)))még mindig nehezen hiszem el:)
2010. júl. 17. 12:58
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs kávéundorom.Reggel megszokásból egy bögre tejeskávé,anélkül nem indul a nap.... Cigi érdekes,h nem is kívánom!Ilyen leszokást kívánnék mindenkinek! :)

Netes kalkulátorban nem számoltattad ki,h kb.mikorra várható a szülés?Én kíváncsi voltam,utcsó mensivel számolva 2011.márc.17!Aztán ez úgyis fog változni,csak érdekelt....

Neked?

2010. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
de furi,nekem március 24-et ír a kalkulátor.akkor bizony te jóval előrébb vagy mint én:)neked hány naposak a ciklusaid?
2010. júl. 17. 13:43
 10/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 6.-án teszteltem először pozit:) 27 naposak a ciklusaim. Tünet nem nagyon van, max. nőtt a mellem:) Szülés: 2011. 03.19-re várható elvileg..:D

2010. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!