Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl hosszú ideig tartó tojásfe...

Túl hosszú ideig tartó tojásfehérje folyás mire utalhat?

Figyelt kérdés

Peteéréskor régebben 3 napig tojásfehérje folyásom volt, első és harmadik nap kevesebb, a középső napon nagyon bő(akkor volt tüszőrepedés) és utána szinte semmilyen folyás nem volt.

Kb 3 hónapja már ugyanígy kezdődik, viszont a 3. nap után is van tojásfehérje csak gyengébb intenzitással, egészen a mensiig. Mi lehet ez???


2010. júl. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb 2 hétig volt. Már nagyon untam. És a görbém alapján kiderült, nem volt peteérésem, csak próbálkozott a szervezetem.
2010. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a peteérési folyamat megindult, de valami miatt még nem repedt meg a tüsző. de azért még megrepedhet, csak nem tudni melyik pillanatban, bármikor.

vagy lehet, hogy nem tud egyáltalán megrepedni. ezt orvos tudná kideríteni. meg te is tudsz a hődből következtetni

2010. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ilyesmire gyanakodtam. Megnéznétek a múlthavi görbémet?

[link]

Nem írtam a tojásfehérjét, de szinte végig volt menstruációig. Lehet, h nem repedt meg a tüsző? Mert 20. ciklusnapon voltam Uh-on és akkor volt egy 22 cm-es tüszőm!

Hát így várhatom azt a babát...

2010. júl. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!