Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok nekem újpesten...

Ajánlanátok nekem újpesten (IV. Ker. ) jó nőgyogyászt? Magán is lehet és ha tudtok hozzá árat írni azt megköszönném. Most költöztem fel pestre és még nem vagyok ismerős. Vagy újpesten melyik kórházba lehet menni sztk-san nőgyogyászhoz

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Az SZTK-ben van nőgyógyászati rendelés, az ingyenes. Persze van sok magánorvos is a kerületben, de én úgy tapasztaltam, hogy nem feltétlenül jobb, mint az SZTK.

Magánorvosnál kb. 8 ezer egy rákszűrés, ha jól emlékszem.

2010. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És melyikbe lehet menni? melyiket ajánlod?
2010. júl. 21. 16:15
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi félre olvastam, nem így akartam kérdezni hanem hogy, az sztk, az ami a görgei utcában van? Vagy melyik? Be kell előre jelentkezni?
2010. júl. 21. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Igan, a Görgei utcában. Kérdezd meg, Lőrinc doktor (azt hiszem főorvos) mikor rendel. Bár én nem sokszor voltam nála, de meg voltam vele elégedve.
2010. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor nem kellett bejelentkezni, bár volt egy időszak mikor kellett.
2010. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segítettél!
2010. júl. 21. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Jerger Andrást ajánlom az újpesti szakrendelőből (Görgey utca), nagyon rendes és jó doki. úgy tudom, hogy még kitüntetést is kapott, a lelkiismeretessége és körültekintése miatt.
2010. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!