Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik megbízhatóbb? A teszt...

Melyik megbízhatóbb? A teszt vagy a hőmérsékleti görbe?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam hogy ha a platószerű szakasz folytatódik tovább akkor sikerült a baba.Nekem megjött és ugyanúgy fenn maradt.Csináltam tesztet is hátha,de neg.lett.Melleim feszülnek viszket,a hasam időnként szúrkál és délutánra akkora mint egy lufi.Nem kívánok semmit ha eszem vmit rosszul vagyok utána.Nem éretm mi lehet.Most ez baba vagy összeszedtem vmit?
2007. dec. 12. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha most megjött és negatív a teszt, a tünetek másra utalhatnak, de azért a terhesség sem kizárt a tüneteid alapján. Csinálj még egy tesztet pár nap múlva és nézesd meg magad ultrahangon, hátha az mutat valamit.
2007. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a tesztben jobban biznék , mivel most ebben az esös idöben akármitöl magasabb lehet a hőd ( pl. virus)
2007. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!