Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Vagy talán...

Mi bajom lehet? Vagy talán baba van a dologba?

Figyelt kérdés

Talán terhesség ? Vagy valami oknál fogva korábban jön most meg?

@31 naposak a ciklusaim , plusz mínusz 1-2 nap.

Utolsó mensi Január 30. de már volt pici pecsét 27-28-29

Március 2.-ra nem várom .

25.-én barna folyásom volt majd rohamosan napról napra gyengült ,mára már teljesen elmúlt.

De szinte semmi nem volt már 25.-e után .

Mi volt ez ? Talán korábban jött meg és ennyi is volt ?

Voltam már terhes ... ott nem véreztem csak mikor elvetéltem épp csak egy picit törlésnél. :(

De ez most mi ?

+ Negatív teszt nem várt előtt 2 nappal csináltam

Még van remény ?

Járt már így bárki ?



2020. márc. 1. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött és ennyi.
2020. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat akkor szomorú vagyok hogy csak ennyi ... mert ha megjött akkor legalább rendesen jött volna meg :( meg ennyire kicsit soha nem volt .5-6 naposak általában és rendesen megvan .
2020. márc. 1. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármi befolyásolhatja a mensit, étkezés folyadék bevitel, vitaminhiany, stressz stb. Ettől lehet kevesebb, több, más állagú stb.


Ettől függetlenül ha úgy érzed terhes lehetsz, csinálj egy tesztet és meglátod az eredményt.

2020. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem görcsölni és most megjött .
2020. márc. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!