Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. dpo-n és a...

Ma vagyok a 12. dpo-n és a reggeli (25ös tesztem) negatív lett. Az előző terhességnél már a 12. dpo-n du jol láthato lett a 2. csík a 25ös teszten is. Szerintetek lehetek terhes azért így is?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy 2,5 nap és kiderül, de eléggé magamba roskadtam most, szal lehet különbözően reagálni tesztekre, vagy különbözően "terhesnek" lenni?

Nincs nagy tapasztalatom sajnos,mivel még nincs gyermekem. Volt két terhességem eddig egy éven belül, de vetéléssel végződött sajnos. De most valahogy terhesnek érzem magam újra (nagyon magas hő folyamatosan stb) de a teszt negatív lett...

Mire gondoljak?

Van valakinek ilyesmi tapasztalata és megosztaná velem?


2010. júl. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden terhesség/teherbeesés más, tehát simán lehet, hogy terhes vagy, de a teszt csak később fogja kimutatni.
2010. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó is lenne... köszi a választ!
2010. júl. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!