Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek, vagy...

Szerintetek teszteljek, vagy várjak pár napot?

Figyelt kérdés

Pénteken (múlt szombatra vártam időben lett volna) volt egy kis piros menzim, gondoltam megjön.Ám azóta csak néha barnázok, azt is csak éppen hogy. Vegyek tesztet,vagy várjak pár napot, hátha megjön.Egyáltalán nem érzem,hogy meg akarna jönni.

Hozzáteszem, hogy bár babát nem terveztünk, de ha mégis jönne, megszülném és szeretnénk.


2010. júl. 27. 09:47
1 2 3
 1/24 eszo ***** válasza:
76%

Hát, ha szombatra nem vártad, akkor már nyugodtan tesztelhetsz, de mindenképp javasolnám, hogy reggeli első vizeletből!

Az már megbízható eredményt mutata..

Viszont lehet, hogy csak vmi hormonzavarod van..

Drukkolok neked!

majd írd meg mi lett!

2010. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tesztelhetsz már nyugodtan. Ha baba van, már kimutatja, viszont ha csak hormonzavar, azt sem árt mielőbb tudni. Majd megírnád, mi történt?:) Köszi
2010. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Beszerzem a tesztet. Megírom az eredményt.
2010. júl. 27. 10:00
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem pozi lesz, majd írd meg nekünk, megy a drukk! :))
2010. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vagyok , mi lesz az eredményed...:-)))
2010. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy én is tűkön ülök. Attól függetlenül, hogy nem terveztünk (tervezünk) babát,amikor mondtam a páromnak hogy mi a helyzet,körberajongott.Mielőtt dolgozni ment még a hasam is megsimogatta.Ő is velem izgul,hogy reggel mit mutat majd a teszt.Nehéz türelmesnek lenni.
2010. júl. 27. 19:18
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyelőre negatív.Jövőhétig várok aztán ismétlek, ha semmi akkor orvos.
2010. júl. 28. 08:51
 8/24 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél másik fajta tesztet, azzal is csináld meg...
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az abszolút bizonytalan.Nem sokkal a negatív eredmény után a lurkók felkeltek, ők is látni akarták a tesztet. Megnézték. Nagyon nagyon halvány második csík is van rajta.Vagy szellem, vagy nem, de úgy is kiderül. Már biztos, hogy néhány nap múlva ismétlem, másféle tesztel. :) Nem tudom jó-e de kezdem beleélni magam.
2010. júl. 28. 14:32
 10/24 anonim ***** válasza:
nagyon drukkolok Neked:-))))
2010. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!