Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az hogy lassan 3 éve...

Normális az hogy lassan 3 éve megszakításos módszerrel vagyok együtt a párommal, és mégsem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:59
1 2
 1/11 eszo ***** válasza:

normális, mert ezt szoktátok meg! nem előírás, hogy x idő után kötelező így is teherbe esni..


ha babát szeretnétek, akkor egyáltalán ne védekezzetek!!

ez a tuti recept!:-))

2010. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha babát akartok miért nem élesben megy a dolog???
2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyes a párod ! Ez rajta múlik hogy idobe ki tudjon szállni. Amúgy mi is így voltunk évekig és bevállt persze mostmár nagyon szeretnénk kistesót de most még várat magára.
2010. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Párom is szeretne babát, csak még nem most, de ha ÍGY véletlenül teherbe esnék örülne neki... ezért szeretném ha ÍGY besikerülne :)
2010. júl. 27. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:

szia, mi hat éve így védekezünk, és még véletlenül sem lettem terhes, persze még nem is szeretnénk.:-)

szerintem aki így marad állapotos ott a pasi nem száll ki időben...elég ha egy másodperccel később, és abból viszont lehet bármi...

2010. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18:40! Arra nem gondoltál még, hogy esetleg valami baj van veletek? Nem azért nem sikeredett be, mert ügyesek vagytok, hanem nem lehet babátok?

Bocsi, nem rosszindulatból írtam ezt, csak nehogy az legyen, hogy amikor nekilátnátok a "babagyártásnak", akkor derülne ki, hogy baj van.

Persze nem tudom, hogy hány éves vagy, lehet, hogy még korai a babavállalás.

Bocsi, hogy beleszóltam, de nekem így ment el eddig már 4 évem. :(

2010. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, 3 éve védekezünk így.
2010. júl. 29. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:

10:41-es

25 éves vagyok, nem gondolom, hogy kifutnék az időből, de ettől függetlenül lehet, hogy igazad van. Lehet ha majd élesben próbálkozunk nem jön össze olyan hamar. Bár remélem nem így lesz. Én csupán azt mondom, hogy én nem lettem terhes, és talán azért, mert nem az utolsó előtti pillanatban veszi ki, hanem előbb, és máshogy fejezzük be az aktust...:-)

Még annyit, hogy nagyon sokan írják, hogy évekig így "védekeznek", nem lesznek terhesek, amikor szeretnének akkor pedig elsőre összejön. Mindkét esetre számtalan példa van, és nagyon sajnálom, hogy neked ilyen nehezen jön össze. Remélem a te kis angyalod is nemsokára megszületik. Hány éves vagy?

Nagyon drukkolok...:-)

2010. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10:41-es vagyok.

Köszi aranyos vagy, és kívánom, hogy amikor már szeretnétek a babát, akkor ne várasson magára!

Ja, 27 éves vagyok.

2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi 1 éve vagyunk együtt a párommal és az első találkozástól kezdve nem védekezünk eddig a pillanatig nem lettem terhes... Most nagyon úgy fest reménykedünk!!!
2010. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!