Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány barnázás belefér...

Extra halvány barnázás belefér?! Ma van a nemvárt, pozitív tesztjeim vannak, most lattam a tisztaságin nagyon-nagyon keves barna maszatot!

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
A barna maszat vèr. Hogy telt az èjszaka, nem lett több?
2020. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,én most pont így jártam.Nemvárt után teszteltem,de csak kíváncsiságból,4 éve nem jön össze a baba.Naaaaa olyan erős lett a teszt,boldogság,rá pár napra barnázgatás,rá pár napra vérezgetés,minimális.Rohanok az orvoshoz,ad progreszteron gyógyszert meg hüvelykúpot,pihenés.Rá pár napra rosszullétek,megyünk a sürgősségre,baba elment.

Szerintem beszélj az orvossal,drukkolok semmi baj ne legyen!

2020. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy maszat nem maszat, ha ma is lesz, akkor beszélj dokival. Ha nag ya gond, akkor folyamatos maszatolás lesz. De van amikor jel sincs, nálam minden jó volt, mégsem maradtak meg az ikrek, amikor elindultunk a kórházba, be kellett feküdni, akkor volt egy kis vér a papíron. (9.hét) Előtte csak uh-n derült ki, hogy nem fejlődtek.


Második terhességnél 6. héten volt egy kis vér, inkább halvány rózsaszín valami, egyetlen törlésnél (egyébként az előzmények miatt kaptam utrot) Én megnézettem, mert túl régóta 6 éve vártuk a kis csodánkant és nem tudtam volna dolgozni menni úgy, hogy mi van, ha baj van. Mondjuk 10. hétig minden héten uh-ra mentem egyik héten magán másik héten sztk, mert nagyon féltem xD Persze semmi gond nem volt. Ott is mondták, egy törlésnyi valami még nem gond, csak, ha folytatódik. A legelején meg úgyse tudnak mit tenni, progit felírnak aztán kész, de ahhoz meg fölös orvoshoz utazni :) Kívánom, hogy ne találkozz már semmi furával wc-re menetkor, és minden szuper legyen :) Igazából mindegy ki mit ír, neked kell dönteni, hogy aggodalmas leszel e vagy türelmes. A dokik taplók tudnak lenni, ha csak egy kis akármivel mész az elején, de még a vérzést sem szokták komolyan venni, pláne, hogy még nem igazolt a terhesség... Az se jobb, ha ezt az arcodba nyomja egy doki. Inkább legyél nyugiba otthon és légy pozitív :)

2020. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom, hogy erdeklődtök és köszönöm a biztatást is! Nem volt semmi éjszaka, nagyon jót aludtam! Trrmészetesen ha megint lesz barna akkor azonnal orvos! Sajnalom, akinek elment a babaja nagyon rossz lehetett :( írok még! :)
2020. máj. 28. 09:00
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Én 5 napig barnáztam, amikor meg kellett volna jönnie. De rendesen, nem halványan, hanem rendes barna folyásom volt. Semmiféle gyógyszerre nem volt szükség, magától elmúlt, most vagyok 21 hetes terhes.
2020. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, igazán aranyosak vagytok, hogy hosszasan megosztottátok a srory-tokat! Egyenlőre nincs más... Tegnap pontosan olyan volt minden mintha menstruálnék, gorcsoltem, derekam is fájt ugxanúgy mint menseskor, de elviselhető volt. Lehet, hogy tényleg mivel azon a napon “kellett volna megjönnie”, még emlékeztetett rá a szervezet! Remélem, hogy csak ennyi volt, ma még szinte nem éreztem csak 1–2 apró szurkálast!


Köszi mégegyszer, megnyugtattatok! 🥰🥰🥰🥰

2020. máj. 28. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!