Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészekbe nyilalo szúró...

Petefészekbe nyilalo szúró fájdalom ill. Fehér folyás utalhat terhességre? Pete érés előtt voltunk együtt remélem ez utalhat rá .dpo10 vagyok most . 4 nap mulva tesztelek.

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Ez mensi előtti állapotot is jelezhet. Sajnos nincs olyan konkrét tünet ami kizárólag terhességre utalna. Az csak a mensi kimaradás. Esetleg az erős émelygés, szédülés, ami ugye alapvetően nem jellemző mensi előtt. Ilyenkor az ovu után ottmaradt folyadék feszít, és ez okoz petefészek körüli fájdalmat, szúrást. Ez mensivel távozik, terhesség esetén meg csak akkor, ha már kifejlődött a méhlepény.
2020. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Azért remélem terhes vagyok.
2020. jún. 1. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fehér folyás jelezte..

Vérzés előtt mindig vizes folyás volt, terhesen meg fehér krémes!

Drukkolok 🙂

2020. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mizu?
2020. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megjött 1 nappal előbb. nem is tudtam tesztelni sem .
2020. jún. 7. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2020. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!