Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4 nappal látna...

Nemvárt előtt 4 nappal látna valamit a nőgyógyász, ami a terhességre vagy a menstruációra utal?

Figyelt kérdés
Kell mennem nőgyógyászhoz, és pont úgy kaptam időpontot, hogy mensi előtt 4 nappal. Szeretnénk babát, próbálkozunk is, olyan jó lenne, ha végre sikerülne, és valami erre utaló jelet látna. (Hátha ez számít: 12 napos a luteális fázisom.) Vagy érdemes előtte azért egy tesztet csinálnom majd? Vagy tudna adni valamit, ami segít abban, hogy beágyazódjon?

2020. jún. 25. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Max megvastagodott méhnyálkahártyát ami menzesz előtti állapot is egyben.
2020. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2020. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még 5. héten sem feltétlenül látható élő embrió. 6. héten igen. De mensi előtt a 4. héten kizárt.
2020. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as! Nem mensi előtt 4 héttel, hanem nappal.


Tudom, hogy ilyenkor embriót, szívhangot... még nem lehet látni, de valami arra utaló jelre gondoltam vagy mensire. És amúgy nem ezért akarok alapból menni, csak reménykedtem, hátha valami kis jel látszódik ilyenkor már. De ha nem, az sem baj. :)

2020. jún. 25. 11:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Ha volt ovulációd, akkor annyit lát, hogy a második ciklusfázisra jellemző a nyálkahártya vastagsága és szerkezete, valamint a petefészekben esetleg látja a sárgatestet. Ennyi.

Petezsák legkorábban menzesz elmaradása után 1 héttel látható.

2020. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

A vastag méhnyálkahártyát látja majd, de az pont ugyanúgy lehet mensi, mint terhesség. Viszont mensi előtt 3 nappal nekem egy 10-es érzékenységű

teszt már mutatta a babámat. Az orvos nem lát semmit, de ha kíváncsi vagy, akkor egy 10-est nyugodtan csinálhatsz. Én neten rendeltem One Step teszt volt, és volt vagy kb. 140 forint.

2020. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os, köszi! Jó lenne, ha legalább 2 nappal hamarabb lenne az ovum, akkor legalább tesztet tudnék csinálni, és ha mutatna valamit, akkor dokinak tudnám mondani, mert első terhességemnél kellett progit szednem, és lehet most is kellene... de lehet, hogy ez csak álmodozás szinten marad, és nem sikerül most se a baba. :'(
2020. jún. 25. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
De nee... Ne légy türelmetlen. Persze hogy hiszel a 6-osnak, hiszen jobb ilyet olvasni, hogy tesztelj menzesz előtt, mint azt, hogy tessék türelemmel várni egy két hetet, amikor már szívhang is lehet. Ha jót akarsz ne tesztelj nemvát előtt, mert csalódhatsz. Főleg ne One steppel...
2020. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*nem várt.
2020. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as! Attól még, hogy elolvastam xy véleményét nem 100%-ék, hogy rá fogok hallgatni. Tapasztalatokat gyűjtök, és majd mérlegelek, majd döntök. Nem tudod, hogy hogyan fogok dönteni, nem látsz annyira belém. Azért kõszi, a véleményedet! :)
2020. jún. 25. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!