Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabam lessz es ma egy kis...

Kisbabam lessz es ma egy kis verfolt volt a toalettpapiron. Mitol lehetett? Es a derkam is faj, amiota nincs mensim, egyhuzomban. Tobb ver nemvolt. Koszi a valaszokat elore is. Sokat segitenetek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És hány hetes/hónapos vagy?
2010. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
7-hetes.
2010. aug. 2. 22:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, h amúgy most kéne megjönnie, nem? Akkor elő szokott fordulni egy két csepp vér. Ha élénkpiros vér, az nem olyan jó, azért kérdezz rá a dokidra holnap.
2010. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kerem segitsetek.Nagyon felek.Nehogy valami baj legyen a picivel?
2010. aug. 2. 22:30
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszike.
2010. aug. 2. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárki megmondja neked itt a tutit... ezt csak orvos mondhatja meg, és ő is csak akkor, ha megvizsgált. De sztem nincs semmi komoly baj, főleg ha csak egy cseppecskét találtál.
2010. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg beágyazódásos pici vérzés? Ne aggódj,ne stresszel j ,mert azzal ártanál a kicsinek. Dokinál voltál?Mit mondott? Boldog babvárást kívánok!
2010. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 8 hetesen elkezdtem barnázni és rögtön elmentem orvoshoz, kaptam utrogestant és 3 nap múlva elmúlt. Most hét hós a picim :)

Neked piros vagy barna vér jött? Szerintem nincs baj mert csak egy kis folt jött, ha elvetélnél rendes piros vér lenne mint mensikor...Ez a kis folt akármi lehet,de szerintem menj el orvoshoz hogy megnyugodj!!!Boldog Baba várást!

2010. aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz. A barátnőmnél így kezdődött. Kapott rá gyógyszert és feküdnie kell egy darabig. Ne aggódj. Vigyázz magatokra.
2010. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj dokihoz, minél hamarabb, mert így kaphatsz gyógszert.

2 évvel ezelőtt nekem is csak egy kis vérfolttal kezdődött a 7. héten, sajnos vetélés lett a vége...

Remélem, hogy Te szerencsésebb leszel. Szorítok!

2010. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!