Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem babára gyúrnak, csak...

Akik nem babára gyúrnak, csak nem lenne gond ha becsúszna, ti is szoktatok direkt védekezés nélkül együtt lenni?

Figyelt kérdés
Mi nem figyelgetjük az ovut mondjuk most pont megnéztem, hogy 26-án lesz, de amúgy nem figyelem. Össze-vissza vagyunk együtt, néha egy hétig semmi, aztán minden nap... Legtöbbször bennem megy el a párom, mert lusták vagyunk felkelni gumiért.
2020. júl. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hm...a babához nem lehettek majd lusták felkelni.
2020. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van már 2... :D
2020. júl. 21. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi minden ciklus legelején és végén, közte pedig megszakítás. Viszont minden hónapban titkon abban reménykedtem, hogy becsúszik a baba, ez teljesen felőrölt, így inkább nekiláttunk élesben és reménykedem, hogy már a következő menzesz nem jön meg :)
2020. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk ez a “babára gyúrás” kategória. Sosem figyeltem, hogy mikor kellene együtt lennünk, csak élveztük egymást és vártuk a csodát. 😊
2020. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez nálunk is babára gyúrást jelentett. Ha szigorúan nézem, most sem lenne gond, ha becsúszna, de mivel nem akarom, teszek ellene.
2020. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szegény gyerek. Nem gyúrtunk rád, csak becsúsztál, mert lusták voltunk felkelni ... :(
2020. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
De ugye a kövi kérdésed nem az lesz, hogy a pasim nem akarja a babát, elvetessem szerintetek?Ja és aki így ír annak, nincs gyereke,az tudja hogy készül, nem kérdez ilyen baromságot.
2020. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van már 2 gyerekünk és nem a "pasim" hanem a férjem. 😉 Nem, nem vagy mindenttudó kedves (kedvetlen) utolsó. Akinek 2 gyereke van tudja hogy készül, de mivel nem lenne gond a harmadik, nem akad ki ha épp a másik szobában van a gumi.

Hármaska: Engem sem akartak kifejezetten, sőt inkább nem, mint igen, de eszükbe sem jutott elvetetni ha már jöttem és nem lettem lelki sérült.


Mindenhol front van? Okoskodás és kihaénnem stílus megy mindenhol it is.

2020. júl. 21. 23:40
 9/9 A kérdező kommentje:
itt*
2020. júl. 21. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!