Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örüljek vagy féljek? Szeptembe...

Örüljek vagy féljek? Szeptember végén volt egy missed ab-om 11 hetesen. A kontrolon a doki azt mondta minden rendben próbálkozhatunk is akár. Egy hónapja nem védekezünk.

Figyelt kérdés
Egy hetem van még a mensiig,a pé-t éreztem voltunk is együtt,és most egy két napja furin érzem magam. Álmos vagyok,eszek össze vissza,van az a fémes ízérzet a számban derékfájás,mindjárt megjön érzés. Amikor terhes lettem az előző babával ugynígy éreztem magam és sejtettem hogy terhes vagyok. Ugyanolyan tüneteim vannak lehet hogy máris sikerült? Akarom is meg félek is picit hogy lehet tul hamar.... Tanácsok,vélemények?
2008. nov. 26. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában 3-6 hónap pihenést szoktak ajánlani a dokik,de én is teherbe estem 1 hónappal vetélés után.Azóta minden rendben zajlik,24 hetes vagyok.Ha a dokid azt mondta nincs korán,akkor nem kell félned!Ha ugyanolyan érzésed van mint volt lehet terhes vagy,de én teljesen megértelek,én kb 2 hónapos terhes voltam mikor megmertem venni a tesztet.Azóta rettegek hogy minden rendben legyen,valószínű te is így érzel majd.Egy baba elvesztését nehéz feldolgozni,én is nagyon féltem őt.Én nem mondhatom el hogy milyen szép a terhességem,de majd ha a kezembe tarthatom talán megnyugszok.

Sok sikert neked is!!!

2008. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Valahol picit meg is nyugtatott mert olyan valaki válaszát vártam aki korán teherbe esett és megvan a baba. Nagyon szorítok neked! Jó egészséget és majd könnyű szülést kivánok!
2008. nov. 26. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szervezetet nem kell félteni. Tudja ő, hogy mi a jó neki. Ha felkészült egy újabb babára, akkor az a baba meg is fogan, meg is marad, és jól fog kapszkodni a mamájához! :-)

Tesztelj többször, azt mondom, és amint meg van a pozitív, rögtön menj dokihoz, hátha ír gyógyszert, mér hcg-t, stb.

Majd jelentkezz, ha itt lesz ideje, nagyon szorítok, hogy Ő legyen az...!

2008. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy az utolsó hozzászóló írta, bízz a szervezetedben! Vigyázz magadra, addig is, amíg nem tesztelsz... Mert a tüneteid alapján lehet ő! És menj el hamar orvoshoz, hogy tényleg megvizsgálhasson, és időben kapj hormonutánpótlást, ha egyáltalán szükség van rá!!!
2008. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat aranyosak vagytok!
2008. nov. 26. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is szept. végén missed ab-om. E hónap elején voltam kontrollon és én is "zöld utat" kaptam. :-) Ha te is úgy érzed, hogy minden oké, akkor örülj, hogy máris sikerült! Ilyen műtét után amúgy is sokkal könnyebb teherbe esni, mert a méhnyálkahártya teljesen felfrissül. Mi is próbálkozunk dec.-ben. :-)
2008. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szoritok neked,nektek!!
2008. nov. 27. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!