Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nap késéssel jött meg a...

Egy nap késéssel jött meg a mensim, és nagyon-nagyon erős. Fél óránként cserélhetem az ob super tamponokat. Tegnap reggel csináltam egy nagyon halvány pozitív tesztet, mivel állok most szemben?

Figyelt kérdés
Így ennek tükrében lehet, hogy nem a teherbeesés téma a legmegfelelőbb a kérdés feltevésére...
2010. aug. 4. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

ez szomorú :(


de mi a kérdésed? mert valószínűleg sajnos elvetéltél, de a szavaidból úgy veszem ki, hogy ezt te is tudod.

teendőd nincs sok, mivel korai volt, következő hónapban újra próbálkozhattok. a vetélés okát sokszor nem tudni, de az a legvalószínűbb, hogy a baba a saját fejlődési rendellenessége miatt nem tudott megmaradni, kifejlődni. A természet kétszer szelektál: először a teherbeeséskor, aztán pedig a terhesség folyamán.

2010. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Véleményed szerint lehet ennek valami köze ahhoz, hogy most elég kemény fizikai munkát végzek? (külföldön élek, és hát valahol el kell kezdeni...)

Mert ha igen, ez így nem jó... mire megbizonyosodhatnék a terhességről, a baba elmegy. Vagy egy igazán életképes baba ennyit kibírna?

2010. aug. 4. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
hát anyukám velem nagyon nehéz fizikai munkát végzett, lapátolt és búzás zsákokat cipelt. nem lett semmi baj, aztán tesóimmal ugyanezt. mi építkeztünk, mikor terhes lettem az első babámmal, nem kíméltem magam, míg ki nem derült a baba. ezt nehéz megmondani, de nagyon sokan dolgoznak így a terhesség elején. sztem igen, egy tutira egészséges babó kibírja.
2010. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Akkor legalább eggyel kevesebb dolog miatt kell aggódnom, illetve nem érdemes magamat hibáztatnom...
2010. aug. 5. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!