Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 28-án menstruáltam...

Június 28-án menstruáltam utoljára azóta semmi. 3 hete csinaltam tesztet ami negatív lett és előtte 2 is. Szeptember elején fogad csak a nőgyógyász. Mellem feszül hasam szurkál alól de semmi. Terhesség lenne? Vagy miért nem jön meg.?

Figyelt kérdés

#Mi lehet baj?
2020. aug. 15. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagy nagyon stresses?
2020. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet
2020. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Máskor rendszeres a ciklusod?


Nekem pl. nem, és volt olyan, hogy egy menzeszem teljesen kimaradt, nem voltam terhes, utána megint minden helyreállt, de kb. ugyanezeket produkáltam, amit írsz. Stresszes idöszak volt, gondolom azért.


Ha van rá módod, próbálj meg korábbi idöpontot szerezni egy másik nögyógyásznál. Pl. másik városban, nekem az szokott müködni, hogy kisebb városba megyek a megyeszékhely helyett, van, ahol azonnal fogadnak akár. Szeptember eleje kicsit sokára van, ha terhes vagy tényleg, 8-9. hétben is leszel addigra már, és nem lesz sok idöd dönteni róla, mit szeretnél.

2020. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!