Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek azért nem jön a...

Szerintetek azért nem jön a baba mert 40 éves vagyok.?

Figyelt kérdés
Most 4napja késik és csináltam tesztet de negatív.1 5 éve próbálkozunk de semmi.tapasztalat észlel valaki?

2020. aug. 15. 19:31
1 2
 11/14 KLAR80 ***** válasza:

Szia, februárban leszek 40 éves. Kb. 8 éve szeretnék gyereket. Nagyon sokára vették észre, hogy miómáim vannak és endometriózis. Megműtöttek, és a köv. évben terhes lettem.

Szóval ha nem járkok utána, a semmire vártam volna. Sok sikert kívánok!

2020. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 3. lányom a második házasságomból született 41 évesen. Én előtte "gyakran" teherbe estem, de elvetéltem. Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van illetve volt egy kis lelki gondom is hozzá.(korábbi abortusz) 5. terhesség maradt meg. Az első két lányomnál fél éven belül terhes lettem és nem volt semmi gond. De akkor huszonéves voltam. Tehát biztos, hogy a kor is számít. Ebben a korban AMH-t is kellene nézetned, az megmutatja a petefészked állapotát.
2020. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40 éves vagy azért nem leszel terhes,ez hülyeség.sikerütl terheség kérdésed ota?
2021. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem sikerult
2022. febr. 6. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!