Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon megtörtént/ik a beágyazó...

Vajon megtörtént/ik a beágyazódás vagy már nem?

Figyelt kérdés

16-n voltunk együtt, rá kb 5-6 napra jött meg.

Menstruáció után már nem ágyazódhat be ugye, vagy hogy van ez..

Ma szurkál a hasam amit nem értek...


2010. aug. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
menzesz után már nem ágyazódik be,a menzesz azért van mert a megvastagodott méhnyálkahártya (ami várja a megtermékenyitett petesejtet),leválik,mivel nem történt beágyazódás
2010. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mensi után nem valószinű a beágyazódás,ugyanis a mensi során lökődik le a nyálkahártya,amibe beágyazódna a petesejt.Normálisan megjött?Normális mennyiségű volt a mensi?Mert megeshet azért az is ha kevesebb vagy nem normális mennyiségű,akkor talán.de elmondásod szerint nem tartom valószinűnek,de ha annyira kételkedsz csinálj majd egy tesztet.Sok sikert.
2010. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Igazából nem értem azért ,mert 5nappal előbb jött meg... és amúgy nem pecsételő volt. Reggel jött meg, élénk piros volt,aztán mondjuk nem volt annyira intenzív,de nem pecsételő volt. 4napig simán meg volt.

csináltam tesztet ami neg volt,de mint kiderült megbízhatatlan az a teszt,sokan írták.

Ma meg miért szúr meg feszül a hasam? émelygek is..

2010. aug. 4. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy terhes,előfordul ugyan terhesség alatt is mensi szerű vérzés de az a vérbőségtöl van inkább ha 4 napig is eltart akkor nincs baba
2010. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valahol azt olvastam,h elég gyakori,h rendesen menstruál az első vagy akár többi hónapban is az ember..

vettem tesztet,negatív...

10nap múlva kéne megjönnie és hányingerem van feszült vagyok minden tünetem kb megvan :S

2010. aug. 5. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!