Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyász ìrhat fel pajzsmiri...

Nőgyógyász ìrhat fel pajzsmirigy gyógyszert, meddőségi szakrendelésen?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem írt fel a nőgyógyászom, igaz előtte már szedtem, de elsőnek pl a háziorvosom írta fel. Később kerestem csak endokrinológust. Ha van papíron igazolható eredményed, amire kellhet gyógyszer, akkor elvileg nincs akadálya. Bemondásra viszont senki nem ír fel. Szóval legyen egy vérvételi eredményed, és akkor fel kell írja. Viszont, ha endokrinológusnál nem jársz, akkor két havonta amúgy is két havonta nézetni kell, hogy beállítsa a doki a gyógyszert, nem mindegy mennyit szed az ember, ráadásul terhesség elején hamar emelni is kell az adagot.
2020. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig magánba jártam endokrinológushoz, ő ìrt már fel, csak elfogyott. Jövő héten megyek TB-s meddőségibe és elgondolkoztam, hogy ott ìrnak-e ki.
2020. szept. 18. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ir fel sima mezei haziorvos is, csak vidd az ajanlast, amin a dokid leirta h ezt kell szedned
2020. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk speciel a nőgyógyász, meddőségi szakorvos egyúttal endokrinológus is. A meddőségnek gyakran endokrin zavar az oka.
2020. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!