Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kesik a mensi es 5mm a...

Ha kesik a mensi es 5mm a mehnyalkahartya akkor nem terhesség miatt igaz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát az elég vékonyka
2020. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet meg se jön? Nem igazán van minek igazából ha ilyen vékony. De ez mitol lehet? Doki nem mondott ra semmkt.
2020. szept. 24. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy kesik?

Fixen mindig ugyanakkor jon meg, tudod pontosan mikor van ovud es ahhoz kepest? Most is figyelted az ovud es igazolta valami, hogy vegbe is ment?


Csak, hogy ertsd miert kerdem.

Az ovu van, hogy tolodik, olyan is elofordul, hogy nincs egy ciklus soran. Ha alapjaraton kicsit osszevisszak a ciklusok siman lehet, hogy kitolodott most, es meg nem volt,tehat nincs progi termelodes, nincs menzesz (roviden). Ha viszonylag pontosak a ciklusaid, es a doki erre nem mondott semmit, az meg marha érdekes, mert legalabb meg kellett volna veled beszelni,hogy hogyan tovabb.

2020. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pontos a mensim mindig. 8-an voltam dokinal ott azt mondta h 5mm a megnyalkahartya es van egy erett tüszőm. Ez volt felidoben. Kedden kellett volna megjonnie es ma csak par csepp valami volt es ma a doki szintén 4-5mm körüli mehnyalkahartya vastagsagot látott..
2020. szept. 24. 21:46
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez mensihez is nagyon kevés :( keress másik dokit, mert lehet meg se történt az ovu. Hormonokat nem néztetek? Az érett tüsző még semmit nem jelent, max hogy van peteérés, de lehet repedés már nincs. Beágyazódáshoz minimum 8mm szükséges és még az is nagyon kevéske. 12 mm lenne az ideális mensikor és babával is mensi idején. Valami nagyon nem jó nálad, ha pontos ciklusok mellett ilyen vékony a nyálkahártya. E vitamin segíthet kicsit szedd bátran és keress másik dokit.
2020. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 khniki ***** válasza:
Nekem 6,4 volt a nyálkahártya 4 hetes terhesen. Megmaradt a baba.
2020. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6-os, gratulálok, szerencsés voltál :) azért ez sajnos ritka ezzel a mérettel :(
2020. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetes terhesen majdnem 2 cm volt a nyálkahártya, viszont akkor még nem látták a magzatot, így azt mondta a dokim, hogy ez lehet menzesz előtti állapot is, viszont akkor már pozi teszteket csináltam. Amúgy nem tudom mekkora az ideális nyálkahártya ebben az időszakban. Szerintem egy érzékenyebb tesztet ha veszel, azzal kapsz majd valódi választ.
2020. szept. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolso 2cm vagy 2mm?
2020. szept. 26. 17:37
 10/19 anonim ***** válasza:
2cm, hiszen mensi után tovább vastagszik. Terhesen az a normális, minél vastagabb.
2020. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!