Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akineszrevette magán...

Volt akineszrevette magán hogy terhes egy héttel a memstruació elott?

Figyelt kérdés
Pont ovulacio ejszakaján tortent egy kis baleset, momdta a parom hogy nem biztos hogy idoben kiszallt, es azota ezen kattog az agyam kulonbozo dolgokat figyelek meg magamon, habar tobb mint valoszinu hogy bekepzelem, de mintha 2 napja szurkalna a hasam, mintha meg akarna jonni de meg van kb 6 nap addig..

2020. szept. 25. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Egy héttel hamarabb még nincs terhesség. Így erre a válasz nem nem volt. Max olyan fogja azt mondani aki sokadjára figyelte magát és hoppá pont terhes lett.


Ilyenkor még egy tünet sem terhességi jel, mivel biológiailag sem áll fenn terhesség. Csak ráparázol. Nyugodj meg. Ha nagyon aggódsz és nem jönne meg (ilyenkor még késni is szokott az miatt, hogy félsz tőle) csinálj egy tesztet. Semmivel sem leszel előrébb, ha hamarabb tudod.


De a lényegen nem változtat, még korai lenne bármi is érezni. Az érzéseidnek van oka mégpedig a tüszőrepedés után ottmaradt folyadék okozhat szúrkáló, fájó érzést, ami normális, mensivel távozik, ezt van amikor jobban megérzi az ember van amikor nem, de jellemző, ha valaki fél vagy babát szeretne, az minden tünetet észrevesz. Mi 7évig próbálkoztunk mire sikerrel jártunk és tapasztalatból mondom, hogy minden tünetet lehet produkálni baba nélkül is, mivel a női hormonok egész ciklusban dolgoznak, hol megnőnek, hol csökkennek ezt érezzük.


Minden jót és ne pörögj rajta, bár nem értem baleset után miért nem vettél be esemény utáni tablettát. Hacsak nem úgy vagytok vele, ha véletlen sikerrel jártok, akkor marad a baba.

2020. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
9-10 nappal utana tudtam mar. Mindketszer. Beteg leszek erzesem volt, magasabb hom es a cicim fura volt.
2020. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
En is 9-10 nappal ovu után tudtam. Igazam is lett :) Azokban a ciklusolban, amikor nem sikerult, egyertelmuem ereztem azt is.
2020. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ovuláció után 7-8. nap voltak fura görcseim és szúrkálásaim.
2020. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hangulatingadozásom volt. 8.napon lett halvány pozi a teszt.
2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En amit eszreveszek magamon ami eddig nem volt, az a hasfajas de az sem mindig csak neha neha par percre es hogy nagyon almos kezdtem lenni, szinte kepes vagyok barhol elaludni, meg hogy neha megemelkedik minden ok nelkul a pulzusom:-s
2020. szept. 25. 21:40
 7/15 anonim ***** válasza:
1 héttel ovu utan semmi tunet nincs. Lehet erzel furcsasagokat,az szimplan hormonok. Most meg, hogy ra is vagy feszulve, boztos jobban os figyeled. Ha nem szeretnetek babat vedekezzetek. Ha meg johet a baba,akkor semmi gond, mert barmi lehet belole
2020. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemvart elott 6 nappal lett +a tesztem. Nyilallt sokat a csaszar hegem főként ez tűnt fel
2020. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond ha baba lenne , azert nem vedekeztunk. Csak meg egyellore nem terveztuk. Valoszinu csak bekepzelem a tuneteket, annyira ragorcsolok azegeszre. Mindenkinek koszonom szepen a valasozkat !
2020. szept. 26. 10:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem 5-6 nappal a menstruaciom elott ugyan ez volt. Szurt a hasam, gorcsolt es a melleim nagyon fajtak es kemenyek voltak. Azert es teszteltem hamarabb,mar akkor halvany pozitiv volt a tesztem es folyamatosan csak erosodott a masodik csik. A kimaradt menstruaciom elso napjan mar teljesen biztos volt hogy terhes vagyunk.

Sokan azt mondjak hogy ilyen hamar nincsenek jelei a terhessegnek. Ez nagy tevedes, mert bar nem ez a jellemzo, de vannak nok akiknel ilyen koran jelentkeznek a terhesseg elso tunetei.

2020. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!