Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lelet értelmezése ?

Lelet értelmezése ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert enyhe vérzésem volt ,de babát még nem látott. 1 hete késik,tesztek pozitívak.

Segítenétek értelmezni a leletet?


Státusz:

Ép külső genitaliak, kp. tág vagina,porto hátul.

Rendes nagy, anteflectalt uterus,szabad környezetben. Vastag hasfal.

TKP: Sima portio,zárt nyakcsatorna,minimális barnás vérzés.


UH(TVS): Rendes,nagy uterus, endometrium 9,7 mm. Sem intrauterin,sem extrauterin graviditás nem látható. Ovariumok vetületében kóros nem látható. Szabad hasüri folyadék nincs.


Köszönöm szépen a segítséget!


2020. szept. 28. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ciklus vegen jellemzo adatok ahogy nezem, de nem vagyok orvos. En ebbol mint laikus arra kovetkeztetnek, hogy egyelőre vagy-vagy. Ebbol barmi lehet meg. Gondolom a dokid ase biztatni,se a fraszt radhozni nem akarta,ami jol is van igy, mert majd kiderul. Addig meg probalj meg nem idegeskedni,mert az viszont csak arthat!

Drukkolok,hogy legkozelebb mar lassa a babat!!❤

2020. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy.

A terhességet még uh-n nem látja, de nem kizárt, hogy az vagy.

Ki kell várni a végét.

Érdemes 2 hét múlva ismét megnézetni, ha baba, akkor már látszani fog a 6. héten.

2020. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sem méhen belül, sem méhen kívül nem lát terhességet. Esetleg menj el hcg vérvételre 2 napos eltéréssel, hogy lásd, megfelelően emelkedik-e. 1-2 hét múlva az UH-on is többet látni majd.
2020. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy 5 nap késésnél ugyanez volt a leletemen, de 20 mm endometrium volt. 3 héttel később már látszott a baba.

A HCG tesztet javasolnám én is.

2020. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vékony ez az endometriun 1 hetes késéshez mérten. Petezsáknak kellene látszani meg sárgatestnek a petefészekben. Mikor volt az utolsó pozitív teszted? Nem halványultak? Gyanús, hogy kémiai volt ez.
2020. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 naponta tesztelek és egyre csak erősödnek , így a kémiait kizártam
2020. szept. 30. 14:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Illetve azt nem említettem , hogy 21-én kellett volna megjönnie, 23-án teszteltem először , az alig látható pozitív lett. A most hétfőinél kezdett erősebb lenni
2020. szept. 30. 14:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is hcg vérvételt javaslok nem is értem a doki miért nem tette.


Minden esetre fura, hogy semmit nem látott. Legalább felritkulás kellett volna legyen, azt pár nappal nem várt után mindig látni és elég vékonyka a méhnyálkahártya :S


Magán vérvétel aznapi eredménnyel 3ezer forint.


Minden esetre drukkolok, hogy csak kései ovu legyen az oka a láthatatlanságnak.


Kitartás!

2020. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, kéne vérvétel. Nehogy mégis méhen kívüli legyen. Gondolom mondtad, hogy voltak pozitív tesztjeid.
2020. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam orvosnál, minden szuper.☺️ Már látszik a baba, ugyan szívhangja nincs még, 5 hetesnek saccolták. 2 hét múlva megyek vissza 🥰🥰

2020. okt. 6. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!