Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11.dpo este erős alhasi görcs...

11.dpo este erős alhasi görcs kb. 5 perci azt hittem meg fog jönni, reggel 8 körül nagyon pici barna folt a WC papíron, de azóta semmi... lehetek terhes vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
8-9-10 dpo-n más pici alhasi szúrkálasokat éreztem... eddig krémszerü fehér nagyon minimális hüvelyváladék volt a barna előtt, és most utána is. Kicsit mintha feszülne, görcsölnek most a hasam. Mensi előtt eddig nem véltem felfedezni görcsölést, csak első nap amikor már megjött.valaki volt hasonló helyzetben? Van teszten de csak nemvárt napja után akartam tesztelni 10-és érzékenységű, ha holnapra nem jön meg teszteljek reggel?

2020. szept. 29. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mar kesett 1 2 napot akkor tesztelj szerintem
2020. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Teszteltél? Vagy megjött?

2020. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!