Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne a véleményetek ☺️ A...

Érdekelne a véleményetek ☺️ A napokban esedékes a menstruáció...pàrommal a megszakításos együttlét mellett döntöttünk,mert nem tervezünk babát még idén,de ha jönne,nyîlvàn másképp gondolnànk...Szóval...??

Figyelt kérdés
15 én voltam Nőgyógyászati éves vizsgálaton...volt hüvelyi UH...17én volt valami barnás váladék pisilesek után,de aznap ez annyiban is maradt...az elmúlt napokban hànyinger,rossz közérzet,extrém fáradékonyság, a melleim érzékenyek... tesztet nem vettem,mert azért kételkedem a terhességben,de azért motoszkàl bennem hogy mitől lehet?

2020. okt. 23. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha valóban kiszáll időben, nagyon kevés az esély a teherbe esésre. 12 éven át sosem sikerült, amikor élesben ment, akkor azonnal, négyszer is. Aki így esik teherbe, ott a férfi nem vallja be, hogy az eleje bizony belement.
2020. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van az elsőnek nagyon ritka az amikor valaki így is teherbe esik. Mi évekig így “védekeztünk” természetesen nálunk nem lett volna baj. Aztán egyszer csak upsz ez bent maradt. Meg is fogadt a kisfiúnk 😊
2020. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi 4 èvig vèdekeztünk megszakítàssal màr kezdtem azt hinni ,hogy valami baj van... Aztàn első hónapban mikor nem vèdekeztünk megfogant a kisbabànk. 13 hkm
2020. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

15 éve legtöbbször így védekezünk, nem lett belőle baba csak amikor szerettük volna. Aztán beszélgettünk h lassan jöhetne a 2. gyerek. Konkrétan nem tettünk érte, nem is gondoltam volna h terhes lennék. Viszont muszáj volt elmennem nődokihoz, mert rám egyáltalán nem jellemző módon vmi irtó kellemetlen tünetekkel járó fertőzést szedtem össze. Épp a vizsgálatra eső napokban kellett volna megjönnie. Doki meg is ultrahangozott. Aztán csak nem jött meg, kiderült hogy terhes vagyok. Valószínűleg megváltozott a fogantatástól a hüvelyem ph-ja, ezért szaporodhatott el a gomba... De a vizsgálat idejében még annyira kezdetleges volt a terhesség h UH-n sem látszott semmi.

Legközelebbi vizsgálaton már dobogott a szíve :)

2020. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik ismerosom most szult ikreket, :) megszakitassal vedekeztek
2020. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!