Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4.ik napja van barnás vérzésem...

4.ik napja van barnás vérzésem sotetszinu szedem a duphaston nevű gyógyszert. Lehet beagyazodas?

Figyelt kérdés
Multheten hétfőn voltam dokinál mert késett mensim 8 napot nem latot kóros elváltozást hanem sejtet latot volt peteeresem mondta higy hát ha ugykottunk parommal és lesz belőle valaki rá 7 napra elkezdtem halvány rózsaszín folyast produkálni ami egészen bebarnult vérzésse alakult 1 tampon elég egy napig kB mert olyan kevéske..
2020. nov. 6. 13:04
 1/9 Barbie03 ***** válasza:
Most akkor hány napja késik? terhességi teszt mit mond? van valami alapbetegséged?
2020. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PCO-s a Mehem.
2020. nov. 6. 13:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Bronchocriptin szedek rá.
2020. nov. 6. 13:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Terhességi teszt 3 nappal ezelőtt negatív volt
2020. nov. 6. 13:14
 5/9 Barbie03 ***** válasza:
Akkor a pcos zavar be a ciklusoba és ez a havi késve. Ha a doki sem látott semmit, és a teszt is negatív akkor nem vagy terhes.
2020. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Barbie03 ***** válasza:
Ha lenne esély a babára akkor tuti látta volna legalább azt a doki hogy még van vastagodva a nyalkahartya. Ezt nem mondta esetleg?
2020. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De igen ezt írtam le hogy mondta hogy látta hogy van peteeresem és szép vastag a nyalkahartyam sejtet latot és ezért szedem a duphaston nevű gyógyszert hogy segítse a beagyazodas ha még nem jön össze akkor hogy megjojjon.
2020. nov. 6. 20:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Sötétbarna vérzésem van de még mindig nem vált le és termeszetgyogyaszom érzi hogy még akár tapadni csak nem tudjuk hogy ez a vérzés ellenére össze fog e jönni
2020. nov. 6. 20:20
 9/9 A kérdező kommentje:
És most lehet hülyének vagy dilinyosnak nézték termeszetgyogyaszom végett de ugyan azt elmondta amit a magánnogyogyaszom Szép vastag a nyalkahartyam és erezz benne egy csomót amit doktornő mutatót nekem ultrahangon.
2020. nov. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!