Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nuva ringet nem helyeztem...

Brokengirl kérdése:

Nuva ringet nem helyeztem vissza időben. 5 óra eltelt,ilyenkor még vissza lehet helyezni?

Figyelt kérdés
A párommal kB hajnali 5kor folytattunk némi életét. És hát késő volt és teljesen kiment a fejunkbol hogy vissza kellene rakni. Ez hajnali 5kor történt. KB 10 óra felé felriadtam mert eszembe jutott és vissza helyeztem. A kérdés az lenne Hogy ilyenkor már hasztalan a nuvaring és egyáltalán nem jó. Vagy jó maga a gyűrű de csak 7 nap után lehet újra némi élet?

2020. nov. 23. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem tud mondani többet erròl mint a betegtájékoztató
2020. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elolvastam a tájékoztatót és a válasz egyértelmű: Több mint 3 órát volt a hüvelyeden kívül, ezért 7 napig használjatok gumit szexnél, mert lehetséges, hogy nem véd.
2020. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előzőhöz kiegészítés: Amit írtam, az arra vonatkozik, ha a ciklusod első vagy második hetében vagy.

Ha a 3. héten, akkor van 2 lehetőség:

"1 - Azonnal helyezzen fel egy új gyűrűt!

Ezzel elkezdődik a következő három hetes időszak. Kimaradhat a menstruációs vérzése, de áttöréses és pecsételő vérzés előfordulhat.

2 - Ne helyezze fel újra a gyűrűt!

Először várja meg a menstruációját, majd legkésőbb 7 nappal azután, hogy az előző gyűrűt eltávolította vagy az kiesett, helyezzen fel egy új gyűrűt!

Csak akkor válassza ezt a lehetőséget, ha az előző 7 nap alatt folyamatosan használta a NuvaRinget."

2020. nov. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Azt nem értem, mi a büdös picsáért kell kiveszegetni. Nekem is van, igaz, más márka, de ugyanaz a hatóanyagtartalma, ugyanilyen gyűrű. Berakom és 21 napig hozzá sem nyúlok. Nem kell kivenni, fölösleges mosogatni és azt ne mondd nekem, hogy a pasidnak nem tetszik, ha ott van, mert érzi szex közben, mert az ilyen hisztigép húzhat is azonnal óvszert, ha nem felel meg a megoldás.
2020. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

#4

Nekem speciel a tudat zavaro volt es engem idegesített szex kozben. Nyugodtan vegye ki ha akarja csak rakja vissza idoben

2020. nov. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!