Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődnek a terhességi...

Mikor kezdődnek a terhességi tünetek? (hányinger, hányás)

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor kezdődtek, mikor betöltöttem a 6 hetet.

Addig azt hittem, hogy megúszom, de nem... azóta 6 kilóval vagyok könnyebb. (szerdán töltöm a 12-t)

Szerintem ne akard, hogy elkezdődjön :)

2008. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom, inkább megúszni szeretném:) Ma vagyok pont 6 hetes, hát idáig még semmi és nagyon szeretném ha nem is lenne:)
2008. nov. 30. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8. héten kezdődött és a 13. hétig tartott. Szörnyű volt, alig tudtam valamit is megenni, szinte mindentől öklendeztem. Ez a második terhességem, az elsőnél semmi tünetem nem volt.
2008. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát szívből kívánom neked, mert ez borzasztó, mindentől undorodom, alig csúszik le pár falat egy nap, azis csak kenyérféle, vagy tészta, de sokszor az is visszajön.

Se gyümölcsöt, se zöldséget nem bírok megemészteni, még sütve-főzve se. A bejáraton szokták elhagyni a helyiséget :)

Azzal vigasztalom magam, ill. a környezetem is azzal vigasztal, hogy 6 kiló minusszal kezdeni a terhességet jó dolog, legalább nem terebélyesedem el annyira...hát úgy legyen!

Azért én kiegyeznék egy reggeli hányással, és utána egész nap normális táplálkozással.

majd pár nap múlva írj, hogy hogy vagy! :)

2008. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképpen, ha lesz fejlemény, amúgy első terhességemnél én is nagyon szarul voltam és akkor pont 5 hetesen kezdődött. Azért reménykedem....:)
2008. nov. 30. 19:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Elhalt a babám sajnos:( Ezért nem kezdődött a hányinger....
2008. dec. 14. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2009. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány hetesen halt el?
2009. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!