Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van az 5.napja,hogy késik...

Kittus28 kérdése:

Ma van az 5.napja,hogy késik a menstruációm.Az elmúlt 3 napban lh jósteszteltem,ami egyre erősödött.Csináltam ma egy Xepil hcg tesztet is.Extra halvány vonal,de párom is látja.Napok óta görcsöl a hasam.Van esély arra,hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az x-epil nagyon gyenge teszt.. Legalábbis a saját tapasztalatom szerint, nekem is nagyon halvány volt amikor 2-3 napja késett eldönthetetlen volt, hogy szellemcsíkos-e vagy halvány pozi :) aztán elkezdett napról napra picivel erősödni.. Végül olyan igazán pozitív csak másfél hét késés után lett ..

Bár a amikor 2-3 nap késésnél megcsináltam az első tesztet rohantam a DM-be egy predictorért, azon már aznap délután egyforma lett a két csík :) az x-epillel már csak kíváncsiságból tesztelgettem utána..

Szerintem vegyél egy érzékenyebb tesztet (predictor, facelle) ☺️

Üdv.: egy 23 hetes kismama

2020. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nagyon ugy nez ki :) es igen, nezd meg egy masik teszttel is
2020. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt után nekem is nagyon halvány volt. Mikor már több mint 1 hete késett, akkor volt egyforma a két csík. Lehet később volt ovud. Drukkolok.
2020. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!