Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 mm-es méhnyálkahártya...

15 mm-es méhnyálkahártya normális kb. ciklus felénél? ( 17. napon )

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert akárhol olvastam eddig mindenkinek olyan 9-10 mm volt maximum. Az enyém miért ilyen vastag? Tudom, hogy abba könnyeben beágyazódik a baba, de akor is olyan fura. Vagy nem?
2008. dec. 1. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdés:

A vizsgálati leleten az alábbiak szerepel: 13.3 mm vastag méhnyálkahártya. Van-e teendő?

Válasz:

A méhnyálkahártyát menstruáció után kell megítélni pár napon belül, ha ilyenkor is meghaladja a 8-10 mm-t, méhkaparást kellene (kellene.....) végezni, egyébként teendő nincs.

Dr. Nagy László

2008. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt találtam . de én is igyhalkottam hogy az sem jo ha nagyon vastag. előtti voltam
2008. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ én is ezért kérdezem, mert olvstam már, hogy meg kellett kaparni, ha valakinek nagyon vastag volt. De egyébként érdekes, mert nekem ettől függetlenül mindig normális a vérzésem, nem is erős, egyáltalán nem alvadékos. Szóval nem értem.
2008. dec. 1. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a 12. napon csak 10mm es volt vagy éppen 8. és ez már normális. nekem 6.5 mm es volt a 12. napon. a doki aztmondta ez sokat vastagodik a 18. napra.
2008. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!