Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájdogálnak a petefészkeim...

Fájdogálnak a petefészkeim tegnap óta, és elötte 3 nap is együtt voltunk a párommal. Előfodulhat hogy peteérés miatt fáj? Ha igen akkor van rá esély hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
gyógyszert szedtem évekig, de kihagytam 1 hónapot, és aztán csak 2 hónapig szedtem és most újra kimaradt ez a hónap, szóval kicsit megkutyultam a dolgokat. A gyógyszer tudomásom szerint a peteérést akadályozza, de ha így megbonyolítottam akkor lehet hogy nem vagyok már védett. Ne nézzetek butának, ne szidjatok, rajtam kívülálló okok miatt maradt ki a tabletta. De igazából örülnék is neki ha baba lehetne a dologban :)
2008. dec. 1. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha félidő körül voltatok együtt és akkor érezted a szurkálást, igen, lehetett peteérésed! Sőt sok nő a gyógyszer abbahagyása után szinte azonnal teherbe esik. Szóval ha így van, akkor Neked is van rá esélyed! Ha szeretnél babát, szorítok!
2008. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen félidő körül vagyok, mert nov. 18-án volt a menzim 1. napja, és a ciklusaim mindig 28 naposak, ami azt jelenti, ha van peteérésem akkor mostanság van.
2008. dec. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!