Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maca Vibe + C vitamin + E...

Maca Vibe + C vitamin + E vitamin segít jobb eredményt kapni? Sok a rossz és selejt sperma!

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 10:56
 1/9 eszo ***** válasza:

Szia! a maca vibe-t nem ismerem..de a c + e vitamin az mindenképp jó hatással van a kiskatonákra!

én még a ginseng-kapszulát és a méhpempőt hallottam!


mindent bele!

2010. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 eszo ***** válasza:
ja, meg létezik egy férfivitamin a fer14..elég drága, de sok ismerősömnek írtak fel ilyet..nézd meg a www.fer14.hu-t!
2010. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia!! Igen az orvos a Fer14-et ajánlotta,de ez most nekem drága.A Maca Vibe-t már ma megvettem+ vettem hozzá E és C vitamint!Magamnak meg folsavat!! Remélem sokat javít az esélyeinken,mert így 1-2% van,hogy spontán teherbe esek!! Már járunk Meddőségibe!! :(
2010. aug. 13. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, hogy pontosan milyenek lettek a párod eredményei?


Csak mert nálunk is hasonló problémák vannak, de én nem tudok %-os esélyt, sajna senki sem mondott semmi ilyet, pedig kíváncsi lennék rá :(


Amúgy a doki nekünk is a Fer14-et javasolta, de még nem szereztem be, mert elég drága. Én a páromnak Maca Vibe + C vit. + E vit. + Cinket adok. Sajna még nem tudom, hogy hatásos-e, mert azóta nem volt "népszámlálás", de remélem segítenek egy kicsit :)

2010. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

15m/ml

20% gyors progresszív mozgású

20% diszkinetikus

60% iimmobil


Hát tömören ennyi!!! Nem túl biztató!!

2010. aug. 16. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok megint :)


Nálunk 10,2 millió/ml, mennyiség: 4,5 ml. Mozgékonyság: gyors progr. 40%, lassú 5%, nem mozog: 55%.

Ezek alapján akkor nekünk sincs több esélyünk, mint nektek :(


És kiderült valami, hogy miért van csak ennyi a férjednek? Herevisszér, v. valami más?

Meddőségiben mit mondtak, inszem esélyes?

2010. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok..nálunk csak 2ml és két millió abból ami mozog csak 10 százalék..nekünk is a fer14 et mondta a doki..plusz még emellett hereviszértágulata is van...elküldték tenyésztésre is a spermáját..nincs e benne valami baktérium...áááááááááá csajok:(((((((néztem én is azt a macát mert a fer egy horror ár..de még nem vettem semmit..cinkkel tömöm..meg c vitaminnal egyenlőre..
2010. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos,hogy egy eredményből még ne vonjunk le következtetéseket,mert lehet csak átmeneti állapot!Majd 3 hónap múlva kell vissza menni kontrollra hogy van-e valami változás!Utána lehetséges az inszem!!De elötte engem is megvizsgálnak még!!
2010. aug. 17. 16:18
 9/9 Poki válasza:

Hali!

Engem egyelőre még nem érint a dolog, de írtátok ezt a fer14-et. Elmondásaitok alapján gondoltam valami 6 számjegyűre. Utána olvastam, de ez szerintem egyáltalán nem drága, főleg ha még eredményes is. A vitaminok se olcsóak ha azt nézzük.


Sok sikert kívánok mindenkinek!

2010. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!