Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kimostam magam lehetek...

Ha kimostam magam lehetek terhes? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne ,hogy ha ovuláció előtt voltunk együtt 2,5nappal védekezés nélkül (megérzem mióta szültem mikor van ovulácóm,mert olyankor fáj a hasam ) ,de kimostam magam ,van esély a terhességre? Tudom ,hogy esély mindig van ,de szeretnék esetleg tapasztalatot ,akinek volt hasonló ,hogy mi lett belőle.

Nem vagyok felelőtlen ,mert nem okozna gondot ,ha jönne,csak 1-2 év múlva lett volna tervbe kistesó. :)

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 3. 17:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogantatásom után is anyám "kimosta magát". Szóval ez önmagában kevés.
2021. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. Az ejakuláció pillanatában elnyeli a méhszáj az első löket ragasztót. Tehát a felesleget mostad ki. Lehetsz terhes.
2021. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ondó nem csak a hüvelybe jutnak be a spermiumok, hanem feljebb is. Onnan nem tudod kimosni.
2021. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan egy felnőtt nő, akinek ráadásul van is gyereke, azt hiszic ki tudja mosni magából a spermát? 🤦‍♀️
2021. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az volt a cél ,csak le szoktam tusolni aktus után és hát gondoltam megejtem ezt is ,mert nem így volt tervben ,de azért köszönöm válaszod ,hasznos volt!
2021. jan. 3. 17:47
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
És neked már tényleg van gyereked???
2021. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit mostál ki, de komolyan? Úgy, hogy már voltál terhes... Meddig nyúltál fel mégis?
2021. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehetsz terhes
2021. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehetsz igen.
2021. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Borzasztó ez a tudatlanság anya létedre. Én nem csodálom, hogy a mai véletlen terhes tizenéveseket is a "szentlélek" ejti teherbe, az ilyen anyáktól ugyanis biztosan nem tanulják meg a védekezés fogalmát.

Elsüllyednek a helyedben.

2021. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!