Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 41 éves vagyok, rendszeres...

41 éves vagyok, rendszeres ciklusom 22-23 napos. Babát szeretnék. Pár hónap nem hozott eredményt. Így legutóbb Gabriel nevű ovulációs tesztkazettákat használtam.7 napon át lestem a piros tesztcsíkot, de sajnos hiába. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarlak elkeseríteni, de köztudott hogy 40 után az esély a fogamzásra eléggé lecsökken.De nem lehetetlen!Én mindenképp kérnék orvosi segítséget a dologhoz, már csak a kor és a problémád miatt is.
2008. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én 36 vagyok és a másodikkal próbálkozunk. Nekem reggeli vizeletből mutatott pozitívat, estiből soha. Érdemes 2x tesztelni naponta, illetve ovu mikroszkópot is használok, reggeli nyálból szintén. Ki kell tapasztalni a tesztelést is, de mivel állítólag éjjel van az LH csúcs, ezért gondoltam a reggeli tesztelést. NEkem be is jött. Illetve érdemes korábban is elkezdeni a tesztelést, mint a leírásban van, hátha korábban van a peteérés.
2008. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
40 év fölött nem véletlenül esnek már nehezebben teherbe a nők... Így találta ki a természet, és talán nem kellene ellene hadakozni. Hamarabb kellett volna szülni.
2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjátok, hogy miért nem szült eddig! Nincs azzal baj, hogy negyven múlt. Igen nehezebben fog összejönni, de lehetséges. Viszont a 22-23 napos ciklus az elég rövid. Úgy tudom, hogy az ilyen rövid ciklusok már általában pé nélküliek. Minél előbb menj orvoshoz mert ezen lehet segíteni. Valószínű hogy ez a baj, mert a teszt sem mutatott pé-t. Sok sikert!!!
2008. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
sokszor szülnek a nök 40 felé,ezért nem kellene lehurrogni a kérdezőt.Szóval nem értem mi jogon itélkeztek más felett..........................
2008. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

MEnj minél hamarabb orvoshoz, és mondd el neki, hogy mit szeretnétek vagyis kit :) ! MAjd ő megmondja, hogy mi a helyzet! A korod miatt mindenképp kell orvosi felügyelet!Illetve sok időt meg tudtok spórolni, minél hamarabb kezelnek ,megfigyelnek!

De ne aggódj!! Nálunk is most született baba a családban, anyósom 41 évesen szült, és tegnap volt egy hónapos a pici!

2008. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy 24 napos ciklus alatt, vagyis ha rövidebb annál, akkor nincs peteérés.

Ezt egyszerűen lehet orvosolni, csak ne halogatsd, hanem keress egy jó dokit!

Sok sikert!

Jah, engem anyu 46 évesen szült, nincs lehetetlen!!! 3 hónap múlva lesz 70, én 24.

2008. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZtem klassz hgy 41 évesen babát vállalsz, én 35 vagyok és mi is most gyúrunk az elsőre. És kíméljetek meg attól, hogy miért nem előbb szültem: meg kellett találni hozzá a megfelelő férfit. Úgyhogy ez nem feltétlen kívánságműsor. a kolléganőm 40 évesen külső segítség nálkül ikreket szült - nemlobik. Érdemes egy komplett kivizsgálás, hogy minden rendben van-e odabent, de lányok amugy évente egyszer mindenkinek illi elmenni nődokihoz szűrésre!! (oké, a 10 éveseknek nyilván nem :-) )
2008. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!